Samsung Galaxy S22 ailesinin yeni üyesine hazır mısınız?

0 5

Samsung, son yıllarda eşi gibisi görülmemiş bir çalışkanlığın örneğini sergiliyor. Güney Koreli teknoloji devi bir taraftan mevcut akıllı telefonları için yazılım ve tasarım takviyelerini eksiksiz bir formda yerine getirirken, öbür bir taraftan ise yeni modelleri tam da kelam verdiği tarihlerde kullanıcılarla buluşturmayı başarabiliyor.

Eğer bu size olağan bir süreç üzere geliyorsa, Samsung’un yalnızca akıllı telefon dalında bile onlarca farklı serisinin ve yüzlerce şimdiki modelinin bulunduğunu bilmek tahminen fikrinizi değiştirebilir. İşte Güney Koreli teknoloji devi, bu seferde Galaxy S22 ailesi için hazırladığı bir yenilikle karşımızda.

Samsung Galaxy S22 ailesinin yeni üyesine hazır mısınız?

Samsung geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir açıklamayla, Galaxy S22 serisi için yeni bir renk seçeneğini daha portföyüne ekledi. Aslında mevcutta birçok renk alternatifi bulunan Galaxy S22 serisi, bu sayede artık yeni bir renge daha kavuşmuş olacak. “Bora moru” yahut “Açık mor” olarak söz edilen bu yeni renk aslında Galaxy S21 serisinde tercih edilen mor rengine bir oldukça yakın.

Tanıtımda yalnızca standart Galaxy S22 modelinin gösterilmesine karşın Samsung, bu yeni renk seçeneğini seride yer alan bütün modeller için servis edecek. Son bir not: Galaxy S22 Ultra modelinde bu yeni renge epeyce benzeyen bir mor aslında mevcut fakat bilhassa Ultra modelindeki mevcut rengin ikili bir yapısının olmasına karşın yeni tanıtılan rengin tek bir tondan oluşması, Galaxy S22 Ultra hayranlarının gözünden kaçmayacak kadar değerli bir ayrıntı olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.