Samsung Galaxy F13’ün lansman tarihi açıklandı!

0 14

Güvenilir bir kaynak olan Flipkart, dün Samsung Galaxy F13 aygıtından kelam etti ve dizaynına bir bakış sundu. Artık, perakendeci kendi web sitesinde F13 için bir tanıtım sayfası oluşturarak akıllı telefonun lansman tarihini ve temel özelliklerini ortaya koydu.

Samsung Galaxy F13’ün lansman tarihi açıklandı!

Samsung Galaxy F13, 22 Haziran‘da lokal saatle öğle Hindistan’da piyasaya çıkacak ve en az üç renkte sunulacak. FullHD+ LCD’ye sahip olacak ve 15W şarj takviyeli 6.000 mAh pil ile gelecek. Galaxy F13, sanal RAM genişletmesi üzere görünen RAM Plus özelliğiyle birlikte 8 GB RAM’e sahip olacak. Akıllı telefon ayrıyeten Otomatik Bilgi Değiştirme özelliği ile gelecek.

Flipkart tarafından paylaşılan imajlar ayrıyeten yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısının, 3,5 mm kulaklık jakının ve bir USB-C irtibat noktasının varlığını doğruluyor.

Flipkart, Galaxy F13’e güç sağlayacak işlemciyi açıklamadı, lakin Geekbench sayesinde, bir Exynos 850 yongası olacağını biliyoruz. Samsung Galaxy F13’ün, HD+ ekran, 4GB RAM ve 5.000 mAh pil ile gelen Galaxy M13’ün bir versiyonu olduğu söylendi. İki akıllı telefon ortasında daha fazla fark olup olmadığı şimdi belirli değil, lakin lansmana yalnızca beş gün kala Galaxy F13 hakkında her şeyi bilmek için fazla beklememize gerek kalmayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.