Samsung Galaxy Buds 2 Pro’nun yeni görselleri sızdırıldı

0 6

Samsung tarafından geliştirilen ve Galaxy Buds serisinin yeni üyesi olması beklenen Samsung Galaxy Buds 2 Pro’nun render imgeleri sızdırıldı. Daha evvel de bu kulaklıklar hakkında pek çok tez lisana getirilmiş lakin kulaklıkların imgeleri neredeyse hiç sızdırılmamıştı. İşte dün internete düşen yeni render’lar bu açıdan epey değerli.

Peki Samsung Galaxy Buds 2 Pro’nun dizaynında dikkat çeken bir fark var mı? İnternete düşen yeni görsellere baktığımız vakit bu yeni kulaklık modelinin tasarımı için, selefinin neredeyse birebiri diyebiliriz. Tabi bu durumun ardında yatan en kıymetli neden, kablosuz kulaklık tasarımcılarının akıllı telefon dizayncıları kadar büyük bir çalışma alanının olmaması ve bu nedenle de her yeni modelde çok marjinal dokunuşlar yapabilme imkanı bulamamaları.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni kablosuz kulaklık modelini ne vakit satışa sunacağı şu an için bilinmiyor. Lakin bugüne kadar sızdırılan bilgilerden yola çıkarak bu müddetin çok ileri bir tarihi bulmayacağını söyleyebiliriz.

Öte yandan Galaxy Buds 2 Pro hakkında hiçbir bilgimiz yok demek de gerçek olmaz. Mesela yeni kablosuz kulaklık modelinin beyaz, mor ve grafit olmak üzere 3 farklı renkle karşımıza çıkacağını ve şarj portu olarak USB Type-C’yi kullanacağını biliyoruz. Ayrıyeten kutunun üzerindeki göstergeler için de tekrar LED ışıklandırmanın tercih edileceğini hatırlatalım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.