Samsung, 10 Ağustos için müjdeyi verdi!

0 6

Samsung bir sonraki lansmanını gerçekleştirmeye hazır. Şirket bugün, 10 Ağustos’da düzenlenecek olan bir sonraki Unpacked aktifliğinin muştusunu verdi. Açılış konuşması Samsung’un web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak yayınlanacak ve yüz yüze bir irtibat olmayacak.

Samsung, 10 Ağustos için muştuyu verdi!

Samsung, evvelki yıllarda olduğu üzere, Rezerv programı aracılığıyla erken alıcılara özel teklifler verecek. Bu sefer kayıt olmak için 10 Ağustos’a kadar vaktiniz var. Samsung’a nazaran, bu bir “taahhütsüz teklif” ve sırf isminizi ve e-posta adresinizi sağlamanız kâfi olacak. Aktiflik ile birlikte erken satın alımlarda birtakım fırsatlar sunulacak. Şirketin, bir çift yeni akıllı saat ve bir dizi kablosuz kulaklık ile birlikte Galaxy Z Fold ve Z Flip katlanabilir telefonlarının yeni jenerasyonunu piyasaya sürmesi bekleniyor. Yaklaşan eserler hakkında şimdi fazla bir şey bilmiyoruz, fakat raporlar Samsung’un katlanabilir aygıtları eskisinden daha düşük bir fiyata satabileceğini gösteriyor.

Samsung‘un kapanışından sonra canlı bir Soru-Cevap oturumunun yanı sıra Unpacked canlı yayınına mesken sahipliği yapılacak. 10 Ağustos‘ta YouTube kanalından takip edilebilecek olan aktiflikte Güney Koreli teknoloji devi birbirinden farklı sürprizler de sunabilir. Güney Koreli teknoloji devi yepisyeni aygıtlar erken alıcılar için teklifler ile kullanıcılara çeşitli fırsatlar sunacak. Bu aktiflik için uzun mühlet beklememiz de gerekmeyecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.