Samsung 1 TB Galaxy Z Fold 4 piyasaya sürecek!

0 10

Samsung‘un yaklaşmakta olan Galaxy Z Fold 4′ü son vakitlerde çok fazla karşımıza çıkıyor ve bugün aygıtla ilgili bir bilgi daha geldi. En son söylentilere nazaran, katlanabilir akıllı telefonun 1 TB depolama alanına sahip bir versiyonu olacak.

Samsung 1 TB Galaxy Z Fold 4 piyasaya sürecek!

Bu, Galaxy Z Fold 3’teki azamî depolama alanının iki katı demek ve muhtemelen aygıtlarında dijital içerik depolamayı sevenleri bile hoş bir halde kapsayacak. Samsung’un Fold 4 için hangi fiyatlandırmaya karar vereceği muhakkak değil, fakat referans olarak Fold 3’ün 512GB modeli 1.899 dolardan piyasaya sürüldü. 512GB Fold 4 lansman sırasında birebir fiyatta kalırsa, 1 TB modelinin 2.049 $ yahut hatta 2.099 $ olmasa da en az 1.999 $ getirmesini bekleyebiliriz.

Depolama ölçüsü kıymetli zira Fold 3’ün bir microSD kart yuvası yok ve halefinin bu kulübe katılma mümkünlüğü çok yüksek. Lakin şimdi net olarak aşikâr olmadığından bu mevzuda kesin bir şey demek güç.

Daha evvel Fold 4’ün Fold 3’ten daha hafif olacağını ve Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından destekleneceğini duymuştuk. Aygıtta batarya tarafında 4.400 mAh pil olduğu argüman ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.