Samsnug Galaxy S22 FE bekleyenlere üzücü haber!

0 3

Samsung’un S serisi modelleri, amiral gemisi akıllı telefonlar olarak karşımıza çıkıyor. Birinci olarak 2020 yılının Şubat ayında Samsung’un Galaxy S20 serisinin tanıtıldığını belirtelim. Daha sonrasında yıl sonuna gerçek Samsung, Galaxy S20 serisine bir yenisini daha ekledi. Hayranlarının yorumlarının da baz alındığı FE sürümü Fan Edition olarak karşımıza çıkıyor. S20 serisinde kullanıcıların en çok istediği özelliklerin ve tasarım ayrıntılarının kullanıldığı FE modeli, serinin başka modellerine nazaran biraz daha uygun fiyattan alıcılarını buldu.

Bu yüzden uygun fiyata amiral gemisi modeli almak isteyen kullanıcılar, ekseriyetle FE modellerini tercih etmeye başlamışlardı. S21 serisinde de FE modeli, çip meşakkatinden ötürü problemler yaşasa da piyasaya sürülmüştü. Kelam konusu modelin de yeniden ilgi gören akıllı telefonlar da tekrar ilgi gören akıllı telefon modelleri ortasında yer alıyordu. Lakin S22 serisinde beklenen FE modeli gelmeyebilir. İşte detaylar.

Samsnug Galaxy S22 FE bekleyenlere üzücü haber!

Güvenilir kaynaklara nazaran Galaxy S22 Ultra modeline yaşanan talep patlamasından ötürü çip sıkıntısı yaşanıyor. Bu yüzden Galaxy S22 serisine ilişkin FE modeli, bu yıl gelmeyebilir. Geçtiğimiz yıl S21 serisinde de çip külfetlerinden ötürü misal bir durum yaşanmıştı. Ancak Samsung, gecikmeli de olsa S22 FE modelini piyasaya sürmüştü. Ne yazık ki S22 FE modelinin piyasaya sürülmesine biraz daha imkansız gözüyle bakılıyor.

Fakat tekrar de düzgün haberler mevcut. Tezlere nazaran Galaxy S23 serisinin FE sürümünün gelmesi daha muhtemel. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.