Redmi Pad 5G ilk defa kendisini gösterdi

0 8

Teknoloji dünyasının en kıymetli isimlerinden biri olan Redmi, bu muvaffakiyetini yüklü olarak akıllı telefon kesiminde gösterdiği performansa borçlu. Her ne kadar Çinli şirket başta akıllı televizyon olmak üzere pek çok yan alanda faaliyet gösterse de, tekrar de bugüne kadar akıllı telefonlardan sonra en kıymetli ikinci kategori olarak belirtilen tablet piyasası için rastgele bir teşebbüste bulunmamıştı.

Bununla birlikte bir müddettir basına sızan haberlerde, Redmi’nin artık bu durumu bilakis çevireceği ve çıkaracağı bir aygıtla tablet piyasasına giriş yapacağı konuşuluyordu. İşte bugün Redmi’nin o çok konuşulan tablet modeli birinci sefer kendini gösterdi.

Tek bir fotoğraftan oluşan o görselde, Redmi Pad 5G’nin art kasa görünümüyle karşı karşıya kalıyoruz. Her ne kadar bu açıdan bakıldığında aygıt hakkında çok kapsamlı varsayımlar yapabilmek pek mümkün olmasa da, en azından yeni tabletin büsbütün metal aksama sahip bir halde satışa sunulacağını söyleyebiliriz.

Redmi Pad 5G birinci kez kendisini gösterdi

Bugüne kadar sızdırılan bilgilerden ön yüzeyinde 2K’lık bir ekran bulunacağı anlaşılan Redmi Pad 5G’nin, Xiaomi tarafından piyasaya sürülen Mi Pad 5 ayarında bir aygıt olması bekleniyor. Gücünü MediaTek yonga seti modellerinin birinden alması beklenen aygıtta ayrıyeten en az 67W gücünde bir süratli şarj dayanağının olacağını da hatırlatalım.

Son olarak, karşımıza biri standart biri pro olmak üzere en az iki farklı model halinde çıkması beklenen bu tabletin tanıtım tarihi hakkında şimdilik bir malumatımızın olmadığını hatırlatalım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.