Redmi Note 9 için yeni güncelleme yayınlandı!

0 6

Redmi Note 9 kullanıcıları, uzun müddettir MIUI 13 güncellemesinin ne vakit dağıtılacağını merak ediyorlardı. En sonunda bu güncelleme çıktığı vakit çok satan Note 9 modeline geliyor. Bugün itibariyle Küresel sürüm kullanıcıları için Redmi Note 9 MIUI 13 güncellemesi yayınlanmış durumda.

Redmi Note 9, Google Android 10 tabanlı MIUI 11 ile piyasaya sürülmüştü. 2 Android ve 3 MIUI güncellemesi alan aygıtın şuandaki şimdiki sürümü V13.0.1.0 SJOMIXM, V13.0.1.0 SJOCNXM’dir. Son olarak Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini alan Redmi Note 9, bundan sonra ki büyük bir güncellemeleri almayacak.

Bir ay evvel, Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesinin Redmi Note 9 için test edildiğini ve V13.0.1.0 SJOCNXM yapı numarasına sahip birinci kararlı Android 12 tabanlı Redmi Note 9 MIUI 13 güncellemesinin Çin’deki kullanıcılara yayınlandığını açıklamıştık. Bugün itibariyle Redmi Note 9 için MIUI 13 güncellemesi Küresel ROM kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

Global sürüm Redmi Note 9 kullanıcılarına yayınlanan MIUI 13 güncellemesinin yapı numarası V13.0.1.0 SJOMIXM’dir. Bu, yayınlanan sürüm kararlı Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesidir. Sistem kararlılığını artıran ve aygıtınıza birçok özellik sunan Redmi Note 9 MIUI 13 güncellemesi artık aygıtlara yavaş yavaş dağıtılıyor. Güncellemenin değişiklik günlüğüne bir göz atalım.

MIUI 13

  • Yeni: Uygulama dayanaklı yeni bir widget ekosistemi
  • Optimizasyon: Geliştirilmiş genel kararlılık

Daha fazla özellik ve iyileştirme

  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel

Sistem

  • Android Güvenlik Yaması Temmuz 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.
  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI 13
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.