Redmi bedavadan biraz pahalı iki modelini satışa sundu!

0 7

Xiaomi çatısı altında faaliyetlerini sürdüren ve günden güne kümenin fiyat performans markası olma yolunda ilerleyen Redmi, iki yeni akıllı telefon modelini daha tanıtarak resmen satışa sundu. Şirket tarafından yapılan küçük bir lansmanla tanıtılan Redmi Note 11T Pro ve Redmi Note 11T Pro+ modelleri, kimi kaynaklarca orta alt segment olarak tanımlanırken, kimi kaynaklarda ise giriş üst düzey aygıtlar olarak değerlendirildi. O halde biz de çabucak bu iki yeni aygıtın özelliklerine göz gezdirelim.

Birinci olarak Redmi Note 11T Pro ile başlayacak olursak, bu telefonda bizleri 6,6 inçlik IPS LCD Full HD+ ekran karşılıyor. Ekranın üzerinde bulunan selfie kamerası 16MP’lik bir çözünürlüğe sahipken, telefonun art kamera kurgusu ise 64MP + 8MP + 2MP’den oluşuyor. Gücünü Dimenstiy 8100 yonga setinden alan Redmi Note 11T Pro, 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı ve 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı seçenekleriyle satışa sunuluyor. Son olarak aygıtta 67W süratli şarj takviyesine sahip 5080mAh’lık bir bataryanın bulunduğunu da söyleyelim.

Redmi bedavadan biraz değerli iki modelini satışa sundu!

Redmi Note 11T Pro+’a baktığımız vakit ise, aslında başka modelden çok da farklı bir aygıt göremiyoruz. Pro+’ı Pro versiyonundan ayıran temelde iki fark var. Bunlardan birincisi Pro+’ın sırf 8GB RAM seçeneğine ve ek olarak 512GB dahili depolama alanına sahip olması, oburu ise bataryasının 120W süratli şarj takviyesine sahip 4400mAh’lık bir pilden oluşması.

Fiyatları hakkında da bilgi vererek haberimizi sonlandıralım. Redmi Note 11T Pro modeli 270 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacakken, Pro+ modelinin başlangıç fiyatı ise 300 dolar olarak belirlendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.