Reddit NFT pazarını başlattı!

0 6

Reddit, 7 Temmuz’da, kullanıcıların evvelden belirlenmiş bir fiyata blok zinciri tabanlı profil fotoğrafları satın almalarını sağlayan yeni bir NFT tabanlı avatar pazarının tanıtımını duyurdu.

Reddit NFT pazarını başlattı!

Sosyal haber toplama, içerik derecelendirme ve tartışma web sitesi Reddit, bunları satın almak için bir kripto para cüzdanına gereksiniminiz olmadığını ortaya çıkardı; bu nedenle kredi yahut banka kartınızı kullanmanız kâfi olacaktır ve bunları saklamak için Reddit’in sunduğu cüzdan eserini kullanabilirsiniz.

Ayrıca, toplumsal ağ platformu, bu erken erişim devrinde satın alınmak üzere toplam “on binlerce” değiştirilemez jeton ( NFT ) ile 90 eşsiz tasarımı piyasaya süreceğini söyledi.

Reddit NFT’leri sahiplerine lisans hakları verir

Firma, hudutlu sayıda NFT’lerinden birini satın alırsanız, onu yalnızca Reddit’te değil, internetin her yerinde avatar olarak kullanmak için lisans haklarının kullanıcılarına verileceğini söyledi.

Ancak bu haklar, Yuga Labs’ın Bored Ape Yacht Club koleksiyonundan bir NFT’ye sahip olmakla birlikte, sahibine satın aldıkları maymun avatarlarına dayalı olarak mallar ve televizyon programları yaratma yeteneği veren haklar kadar kapsamlı değildir.

Buna ek olarak, avatar oluşturucuda erişilebilen öteki giysi modüllerini birleştirerek avatarınızın görünümünü özelleştirebilirsiniz. Ayrıyeten avatarınızın, katıldığınız topluluklardaki yorumlarınızın yanında “parıltı gibisi bir etkisi” olacaktır.

Bu Reddit’in NFT’lerle birinci dansı değil

Bu, Reddit’in NFT’lerle birinci uğraşışı değil. Yılın başında firma, rastgele bir Ethereum tabanlı NFT’yi profil fotoğrafınız olarak koymanızı sağlayacak fonksiyonelliği test etmeye başladı. Bu, Twitter’ın hayli benzeri bir fonksiyonu tanıtmasından sırf birkaç hafta sonra geldi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.