Realme, GT 2 Master Explorer Edition’ın tasarımını paylaştı

0 2

Akıllı telefon dünyasının değerli isimlerinden biri olan Realme, çabucak her gün yeni bir sızıntı yahut bilgiyle isminden bahsettiriyor. Lakin Çinli teknoloji devinin bugün ortaya çıkan yeni akıllı telefon modeline ilişkin dizaynları, bu sefer sızıntı yoluyla değil direkt Realme’nin üst seviye idaresi tarafından paylaşıldı.

Realme lider yardımcısı Xu Qi tarafından Twitter hesabından paylaşılan ve Realme GT 2 Master Edition modeline ilişkin olduğu belirtilen imgelerde, tasarım olarak bir epey enteresan bir akıllı telefon modeli görüyoruz. Öncelikle yeni amiral gemisi modelinin düz kenarlı bir yapıya sahip olduğunu gördük ki bu Realme için bir birincidir. Zira Çinli şirket daha evvel hiçbir amiral gemisinde düz kenarlı bir tasarım kullanmamıştı.

Ayrıca telefonun art panelinin büsbütün geri dönüşebilir düz deriden imal edildiğini de belirtelim. Bunun haricinde, aygıtın sol üst köşesi haricinde başka 3 tarafında bulunan köşegenlerde GT 2 Master Edition’a başka bir hava katmış.

Çinli şirket yeni amiral gemisini 7 Temmuz 2022 tarihinde resmen tanıtacak. Lakin tabi ki telefonun birtakım özellikleri şu ana kadar çoktan sızdırılmış vaziyette. Şayet argümanlar doğruysa, Realme GT 2 Master Edition modelini 6,7 inç büyüklüğünde ve Full HD çözünürlüğünde AMOLED ekranla göreceğiz. 1080 x 2400 piksel çözünürlük sunacak olan bu telefon ayrıyeten 120Hz ekran yenileme suratına sahip olacak. Son olarak telefonun 5.000mAh’lık bataryasının 100W süratli şarj takviyesi sayesinde dakikalar içerisinde %100 düzeyine geçeceğini de belirtelim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.