Profesyonel kripto uzmanından Bitcoin için çarpıcı açıklamalar!

0 4

Bitcoin ( BTC ), tüm kripto para piyasasını küçük çıkarlar kaydetmeye yönlendiren 20.000 $ düzeyinin üzerine çıkmayı başardı ve odağı birinci dijital varlığın konumu sürdürüp sürdüremeyeceğine kaydırdı.

Profesyonel kripto uzmanından Bitcoin için çarpıcı açıklamalar!

Kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe’ye nazaran, en son Bitcoin konumu üst gerçek kayarken ‘iyi’ görünüyor. 7 Temmuz’daki bir tweet’te Poppe, Bitcoin’in bir sonraki gayeye bakmadan evvel 20.200 dolar düzeyini tutması gerektiğini ve 22.500 dolara ulaşacağını kaydetti.

Özellikle, Bitcoin, varlık için kritik bir tarihî takviye düzeyi oluşturan 200 Hareketli Ortalama’nın altında süreç gördü ve Poppe, düzeyin kırılmasının hayati olduğuna inanıyor. Poppe Bitcoin hakkındaki yorumunu şu sözlerle tabir etti;

“Bitcoin için üst yanlışsız eziyet devam ederken, burada güzel görünüyor. Benim için tutmam gereken alan 20,2 bin dolar civarındaki bölge. Bu devam ederse, 22.5K $ civarında 200 Haftalık MA’ya gerçek hızlanabiliriz”

Bitcoin grafiği. Kaynak: doviz.com

Bitcoin’in fiyat analizi

Basın saatine nazaran, Bitcoin son 24 saatte neredeyse %8,31 kazanarak 22.039 dolardan süreç görüyordu. Haftalık grafik, doviz.com tarafından sağlanan datalara nazaran varlığın %8,31 ‘nin üzerinde kıymetli yararlar elde ettiğini gösteriyor.

Bitcoin’in son fiyat hareketi, pay senetleri ile korelasyonu vurgulayarak borsadaki olumlu hareketi yansıttı. Bitcoin geçen hafta kazanmasına karşın, yüksek enflasyon ortamıyla birlikte piyasa şartları hala riskli.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.