Popüler çikolata üreticisi, NFT ticari marka başvurusunda bulundu

0 4

Meta data deposu konsepti ve değiştirilemez tokenler ( NFT ) şekillenmeye devam ederken, önde gelen global markalar, müşterilerle kontakları sürdürmenin yollarını araştırırken kendilerini trendden faydalanmak üzere konumlandırıyor.

Popüler çikolata üreticisi, NFT ticari marka müracaatında bulundu

Son olarak, önde gelen global çikolata üreticisi Mars Inc., tanınan markası M&M için bir NFT ticari marka müracaatında bulundu. Lisanslı ticari marka avukatı Michael Kondoudis, uygulamanın haberini 24 Haziran’da bir tweet’te açıkladı ve uygulamanın “NFT’ler ve dijital jetonlar, sanal şeker ve atıştırmalıklar” içerdiğini belirtti.

Yapılan müracaat, kripto koleksiyonlarının yanı sıra NFT’leri, dijital para ünitesini ve jetonları doğrulamak, iletmek ve depolamak için kullanılan yazılımları da kapsıyor.

Şirket, birtakım tanınan fizikî eserlerini kapsayan NFT’ler ve dijital koleksiyonlar sunarak kripto para ünitesi dalından yararlanma niyetini lisana getirdi. Uygulamanın dökümü, şirketin çikolata, şeker ve sakız vb sanal eserlerin yer alacağı çevrimiçi sanal ortamlar üzere sanal cümbüş hizmetleri sunacağını gösteriyor.

Tüm bunların yanı sıra, global markaların metaverse’e olan ilgisi giderek artırıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.