Polkadot sahipleri, o tarihe dikkat! Sadece 2 gün kaldı!

0 1

Birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot (DOT) tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşmaktan hala çok uzakta, lakin son fiyat düşüşü kısmen kripto para piyasasında son birkaç aydaki genel düşüşle temaslı olabilir. Polkadot’un 31 Mayıs 2022’ye kadar mevcut fiyatından %33,5 artacağını düşünülüyor.

Polkadot sahipleri, o tarihe dikkat! Yalnızca 2 gün kaldı!

DOT, kripto para ünitesi alanında dalgalar yaratmaya devam ediyor, öteki altcoinler kaybolurken yüksek toplumsal hakimiyeti koruyor ve Avrupa’nın en büyük borsalarından kimilerinde bir ETP halinde birinci defa piyasaya çıkıyor. Sonuç olarak, birçok kripto tüccarı, DeFi varlığının bir kere daha evvelki yüksek bedellere dönüp dönmeyeceğini görmek istiyor.

CoinMarketCap’in kripto topluluğunun, varlığın 2.740 oyla 31 Mayıs 2022’ye kadar mevcut fiyatından %33,5 artacağını düşündüğünü belirtmekte yarar var.

Kripto topluluğunun DOT fiyat projeksiyonu. Kaynak: CoinMarketCap

Tarihi olarak, kripto topluluğu DOT fiyatlarını %63 doğruluk oranıyla kestirim etmiştir ve fiyat projeksiyonu evvelki altı iddianın ortalamasına dayanmaktadır. Mart için en son kestirimleri, piyasanın nispî bir istikrar devri yaşadığı bir devirde %80.78 doğruydu.

Kripto topluluğunun DOT tarihî doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu ortada, Haziran ayı sonu için varsayım, mevcut fiyata 22,72 $ + 5,52 $ (+%32,11) ve 1,535 oya dayalı Mayıs kestiriminden yalnızca marjinal olarak düşük.

Polkadot fiyat tahlili

24 Ocak ve 8 Şubat ortasında, DOT fiyatı %46 artarak 15.83$ ile 23.15$ ortasında bir süreç aralığına yol açtı; Lakin o vakitten beri dijital varlık bu aralıkta süreç görüyor.

Kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe kısa müddet evvel DOT’un “20 doları aşması gerektiğini ve akabinde 27 doların geleceğini” belirtti.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.