Poco’nun giriş segment modeli de “milyonerler” sınıfına dahil oldu

0 3

Teknoloji dünyasında spot ışıkları daima amiral gemisi modellerin üzerinde. O denli ki neredeyse son bir haftadır Xiaomi’nin yeni güçlü serisi 12S’den öteki bir mevzu konuşulmuyor. Muhtemelen emsal bir durumu Eylül ayında iPhone 14 serisi için, sonrasında da Galaxy S23 modelleri için konuşacağız.

Ancak gerçekte her ne kadar ön planda olan amiral gemisi modelleri olsa da, insanların telefon gereksinimlerini gideren modeller daha çok giriş ve orta segment aygıtlar oluyor.

Poco’nun giriş segment modeli de “milyonerler” sınıfına dahil oldu

Poco Hindistan’dan gelen son datalar, bizlere bu durumun doğruluğunu bir kere daha hatırlatmış oldu. Hindistan’da geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan ve Ekim ayından itibaren de satışa sunulan Poco C31, geride bıraktığımız Haziran ayı son itibariyle toplam bir milyon adetlik kritik satış düzeyini geride bırakmış.

Bu rastgele bir amiral gemisi model için epey mütevazi bir sayı olabilir lakin Poco C31’in bu başarıyı sırf Hindistan üzere hudutlu bir bölgede ve üstelik 6,53 inç 60Hz IPS LCD ekran, 13MP + 2MP + 2MP art kamera, 5MP ön kamera üzere son derece mütevazi özelliklerle elde etmesi muhakkak takdire şayan bir durum. Üstelik Poco’nun Hindistan’da onlarca farklı akıllı telefon modeliyle temsil edildiğini ve C31’in bu modeller içerisinde en az reklamı yapılanlardan biri olduğunu da hatırlatalım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.