Poco M4 5G özellikleri sızdırıldı! Orta segmentin yeni kralı

0 0

Xiaomi, Poco serisini doldurmaya devam ediyor. Markanın öteki aygıtları üzere, bu da mevcut bir Xiaomi telefonunun global pazarda sunulması için ince ayarlarla yine markalaştırılmış bir versiyonu olabilir.

Sızan manzaralar, Poco M4 5G‘nin FHD+ çözünürlüklü ve 90 Hz yenileme suratına (240 Hz dokunmatik örnekleme hızı) sahip 6.58 inç LCD’ye sahip olacağını gösteriyor. Aygıt, Pro modeline benziyor, fakat MediaTek yonga setinin daha düşük bir katmanı olan Dimensity 700 (810 yerine) tarafından desteklenecek.

Poco M4 5G özellikleri sızdırıldı! Orta segmentin yeni hükümdarı

Kamera suramı ise birebir. Ana kamera için 50 MP‘lik bir sensör karşımıza çıkıyor, lakin ultra geniş modül bu modelde olmayacak. Ayrıyeten, ön kamera 8 MP’ye düşürülecek. Daha değerli Poco M4 Pro ile karşılaştırıldığında “düşük özellikli cihaz”, aslında misal Redmi 10 5G’nin 5 MP kamerasına nazaran daha uygun özelliklere sahip diyebiliriz.

M4 5G’nin 200g tartısında olacağı ve tam genişlikte bir kamera adasıyla Poco marka dizaynına sahip olacağı bildiriliyor. Aygıt 5.000 mAh pile sahip olacak. Poco F4 GT bu haftanın başlarında duyuruldu ve bir sonraki Poco aktifliği hakkında şimdi bir şey görmedik, fakat yakında tanıtımları görmeye başlayabiliriz. Aygıtın tüm özellikleri ve fiyat ayrıntıları çok yakında aktiflikte muhakkak olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.