Piyasanın En Ucuz Telefonlarıyla Hangi Oyunlar Oynanabilir?

0 10

Bugün internetten satın aldığımız piyasanın en ucuz üç akıllı telefonu ile farklı farklı oyunlar oynayıp hudutlarını zorluyoruz. Videomuzdaki birinci telefonumuz ZTE S36 Duos. Bu telefon, 789 TL’lik bir fiyata sahip. İkinci telefonumuz ise 1195 TL’lik fiyatıyla Doge X95. Deneyeceğimiz son telefon ise 1100 liralık Quatro 8. Bu üç telefonda PUBG Mobile, Temple Run 2 ve Candy Crush oynamayı deniyoruz. Yeterli seyirler!

PUBG Mobile: PlayerUnknown’s Battlegrounds ismiyle de tanıdığımız ‘First Person Shooter’ yani ‘Birinci şahıs nişancı’ cinsinde fiyatsız taşınabilir battle royale görüntü oyunu.

Temple Run 2: Birinci oyunu 2011’de çıkıp büyük ilgi gördükten sonra 2013 yılında ikincisi yayınlanan, tapınaktan bir mum çalan ve ‘Şeytani maymun’dan kaçan bir karakteri yönettiğimiz daima koşmaya dayalı bir taşınabilir oyun.

Candy Crush: Dünya çapında milyonlarca kişinin oynadığı ve Facebook’tan da tanıdığımız bulmaca cinsindeki bu oyunda, birebir renk en az üç şekeri buluşturup patlatmaya çalışıyoruz.

Bakalım uygun fiyatlı ZTE S36 Duos, Doge X95 ve Quatro 8’in oyun performansı başarılı olabilecek mi? Tüm bu bilgileri ve daha fazlasını videomuzda bulabilir, başınıza takılanları yorumlar kısmında sorabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.