Piyasa değeri 1 haftada 70 milyar dolar artan Bitcoin rallide mi?

0 7

Tüm kripto para ünitesi dalı nihayet toparlanmaya başladığından, Bitcoin’in ( BTC ) piyasa kıymeti, geçen hafta dramatik karlar kaydetti. Kripto piyasasının amiral gemisi varlığının piyasa bedeli 7 gün içinde 70 milyar doları aştı.

Piyasa pahası 1 haftada 70 milyar dolar artan Bitcoin rallide mi?

Bitcoin’in piyasa pahası 13 Temmuz’da 377 milyar dolardan, 20.07.2022 tarihinde ise yaklaşık 451 milyar dolara yükseldi. Bu da alınan CoinMarketCap datalarına nazaran bir haftada yaklaşık 78 milyar dolar yahut %19,63 arttığı manasına geliyor.

Bitcoin 7 günlük piyasa kıymeti tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Bitcoin fiyat analizi

Daha geniş piyasa kıymetine dramatik girişle birlikte, Bitcoin fiyatı evvelki hafta boyunca %19,81 güçlenerek ve şu anda 23,680 dolarda duruyor. Bu tıpkı vakitte birinci token için günde %8,30’luk bir kazanıma işaret ediyor.

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Daha evvel, kripto tüccarı ve analisti Josh Rager, Twitter’da 7 Temmuz’da Bitcoin’in 20.500 doları geri almayı başarırsa “28 bin ila 31 bin dolar arasında” kar elde edeceğini belirttiği varsayımlarına atıfta bulunarak, “görmeyi çok isterim” dedi. bu, kâr elde etmek için %20’den fazla bir artış sağlar.”

Bu ortada, bir milyarder ve kripto yatırım firması Galaxy Digital Mike Novogratz’ın CEO’su, benimseme suratı ve “kolayca transfer edilebilir bir anti-enflasyon paha deposu” olarak nitelenmesi sayesinde Bitcoin’in elbet önümüzdeki beş yıl içinde 500.000 dolara ulaşacağını söyledi.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.