Pixel Watch Hakkında Bilinmeyenler Ortaya Çıktı

0 0

Google’ın yeni gelecek akıllı saati olan Pixel Watch hakkında şu ana kadar pek çok söylenti ortaya çıkmış olsa da, elimizde rastgele bir büyük ipucu ya da eser bilgisi bulunmuyordu. Bugün ise bu durum değişti. Kısa bir müddetliğine eserin ön siparişe açılmasıyla birlikte akıllı saati görme fırsatı bulmuş olduk.

İnternette çeşitli kaynaklarda paylaşılan Pixel Watch sızıntı görsellerinde de dikkat çektiği üzere bu manzaraların birçok Amazon’daki ön sipariş listelemesinden geliyor. Aygıtın özelliklerini tam olarak söyleyebilmek mümkün değilse de görseller sayesinde büsbütün karanlıkta da kalmıyoruz.

Fitbit dayanağı, süratli eşleşme ve daha fazlası

İlk olarak görsellere baktığımızda dört farklı Pixel Watch tasarımı olduğu dikkatimizi çekiyor. Akıllı saatlerin dört farklı silikon kordon rengiyle geldiğini görüyoruz. Bu renkler siyah, gri, kirli beyaz ve açık yeşil olarak gözüküyor lakin görsel kalitesinden ötürü farklı bir tonla da karşılaşabiliriz. Buna ek olarak biri siyah ve yeşil, biri de siyah, gri, turuncu tonlarında iki tane de deri kordon gözümüze çarpıyor. Son olarak da üç farklı dokuma kordon alternatifi bulunuyor, bu kordonlarda da turuncu, yeşil ve siyah seçenekleri sunuluyor.

Daha evvel görmediğimiz kimi kadran görselleri de yeni paylaşılan sızıntılar ortasında yer alıyor. Ayrıyeten Fitbit entegrasyonuna dair de kimi kareler karşımıza çıkıyor. Bir görselde ECG bilgisi saatin ekranında yer alırken bir başkasında direkt Fitbit uygulaması ile saat bir ortada bulunuyor. Ayrıyeten saatin acil durum araması ve Pixer telefon ile süratli eşleşme özelliği de dikkat çekiyor.

Pixel Watch, Amazon Almanya’da kısa bir müddetliğine ön siparişe açıldığında bu bilgilerin ortaya çıktığı belirtiliyor. Ayrıyeten Pixel Watch alan bireylere altı aya kadar fiyatsız Fitbit Premium hizmeti verileceği tabir ediliyor. Saatin ortaya çıkan öbür özellikleri arasında 5ATM basınca kadar su geçirmezlik, Corning Gorilla Glass ve yeni Google Home uygulaması yer alıyor. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.