Oppo Reno 9 seri gümbür gümbür geliyor!

0 3

Oppo Reno 9 serisinin Kasım ayında gerçekleşmesi beklenen çıkışına yaklaşıyoruz. Aygıtların lansmanı yaklaştıkça bilinen özellikler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Weibo’dan ünlü Çin kaynaklı Dijital Sohbet İstasyonu’nun bir raporuna bakılırsa aygıtlarla ilgili ayrıntılar netleşmeye başladı.

Cihazlar Oppo Reno 8 ailesine emsal halde hem Qualcomm Snapdragon 7 serisi yongaları hem de MediaTek’in Dimensity 8 serisini kullanacak. Daha evvelki raporlar da bu özelliklere sahip Oppo Reno 9 serisine işaret ediyordu.

Oppo Reno 9 seri gümbür gümbür geliyor!

Oppo, Çin’in yeni UFCS’sini (Evrensel Süratli Şarj Spesifikasyonu) benimseyen birkaç Çinli üreticiden biri olacak. Reno 9 serisi, UFCS dayanağı ile 4.500 mAh pil kapasitesini paylaşacak. UFCS standardını destekleyen başka üreticiler, Huawei, vivo, Xiaomi ve Angbao Electronics, Lihui Technology, Rockchip ve Silicon Power üzere Batı dünyasında daha az bilinen öbür üreticiler. Son olarak, Reno9 serisi ‘Her Şey Kırmızı’ sloguna sahip olarak gelecek. Bu da aygıtların rengi hakkında epeyce fikir veriyor diyebiliriz.

Ne yazık ki, Oppo Reno 9 serisi hakkında sahip olduğumuz tüm bilgiler bu kadar. Oppo Reno 7 serisi Kasım ayının sonunda piyasaya çıktığından, Reno 9 serisinin de birebir vakitlerde resmiyet kazanmasını bekleyebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.