Oppo Reno 8 serisi çevrimiçi olarak kendini gösterdi!

0 12

Oppo‘nun Reno 8 serisi önümüzdeki Pazartesi 23 Mayıs’ta piyasaya çıkıyor ve seriyle ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Seri aslında Oppo Çin’in çevrimiçi mağazasında listelendi ve üç model ortaya çıkıyor: Reno 8, Reno 8 Pro ve Reno 8 Pro+. Artık üç telefonun da renk seçeneklerini ve dizaynlarını gösteren detaylı resmi imajlarına sahibiz.

Oppo Reno 8 serisi çevrimiçi olarak kendini gösterdi!

Buna ek olarak, Çinli bir teknoloji blog muharriri, Reno 8 Pro+’nın telefonun dizaynını gösteren uygulamalı bir görüntüsünü yayınladı. Reno 8 Pro+‘daki art dizaynın, art çerçevede eriyen hayli büyük bir kamera adasına sahip Find X5 serisinden ilham aldığını görebiliyoruz. Telefon düz alüminyum kenarlar getiriyor ve 7,34 mm kalınlığında geldiği söyleniyor. Bu da aygıtı en ince Oppo Reno telefonu yapacak. Ön kısım, ortalanmış bir delik deliği ve simetrik üst ve alt çerçeveler getiriyor.

Resmi fotoğraflara baktığımızda, üç telefonun misal dizaynları paylaştığını görebiliyoruz, lakin Reno 8 Pro ve 8 Pro+, Oppo’nun MariSilicon X NPU’sunun yanında dört art kamera getiriyor ve olağan Reno 8’den daha ince ekran çerçeveleri alıyor. Pro+, ortalanmış bir delikli oyuğa sahipken, öteki iki modelin selfie kameraları sol köşeye sıkışmış. Pro+ gümüş bir kaplama eklerken Reno 8 ve 8 Pro siyah, mavi ve degrade renklerde geliyor. Her üç telefon da 8/12GB RAM ve 128/256GB depolama ile geliyor. Spekülasyonlara bakarsak, Reno 8 Dimensity 1300 yonga setini getirirken, Reno 8 Pro Qualcomm’un yakında çıkacak Snapdragon 7 Gen 1 yongasını piyasaya sürecek. Reno8 Pro+’ın kaputun altına bir Dimensity 8100 Max getirdiği söyleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.