Oppo kullanıcıları için Android 13 müjdesi

0 5

Dünyanın önde gelen önder akıllı eser markası OPPO’nun birinci katlanabilir amiral gemisi akıllı telefonu OPPO Find N, dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Üstün üretim kalitesi ve katlanabilir akıllı telefon tecrübesine getirdiği yeni yaklaşımla geniş çapta beğeni gören model, Google I/O etkinliğinde sergilendi. OPPO Find N dünya genelinde Android 13 beta sürümünü alan birinci akıllı telefonlar ortasında yer alacak.

OPPO, Çin’deki Find N kullanıcılarının ColorOS işletim sistemini temel alan Android 13 beta geliştirici ön izlemesini indirilebileceğini duyurdu. Android 13 beta, Find N ile birlikte OPPO Find X5 Pro amiral gemisinin dünya çapındaki kullanıcılarına da sunuldu.

Oppo kullanıcıları için Android 13 muştusu

OPPO açısından inovasyonun çığır açan teknolojileri bir ortaya getirmekten fazlasına işaret ettiğini belirten OPPO Eser Sorumlusu Pete Lau, “OPPO Find N, OPPO‘nun yenilikçi yol haritasında bir kilometre taşını temsil ediyor. Google ile çalışarak, bu son teknoloji donanımının ve rakipsiz yazılım tecrübesinin kombinasyonunu, eşsiz formlarla gelişmeye devam eden akıllı telefon pazarına sunmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

OPPO Find N için sunulan Android 13 beta, çoklu vazife verimliliğini ve genel görüntüleme tecrübesini daha da düzgünleştirmek için geniş ekrana özel olarak uyarlanmış bir dizi yeni bilhassa gelecek.

Google I/O‘nun akabinde OPPO ve Google mühendisleri, yeni akıllı telefon formlarının geleceği ve daha âlâ bir kullanıcı tecrübesi sunmak ismine donanım ile yazılımın nasıl daha düzgün çalışabileceği hakkında ortaklaşa bir Instagram Live oturumu düzenledi. Oturum iştirakçileri ortasında Google’ın Android UX Yöneticisi Jason Cornwell, OPPO Yazılım Eserleri Lideri Gary Chen ve OPPO Kıdemli UX Dizayncısı Wenxi Li yer alırken, izleyiciler de aktifliği resmi Instagram hesabından takip etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.