Oppo bomba gibi bir f/p modeliyle geliyor

0 4

Akıllı telefon dünyası son günlerde hayli hareketli vakitler yaşıyor. Bir taraftan Xiaomi tarafından tanıtılan yeni amiral gemisi modellerin heyecanı yaşanırken, öbür taraftan ise Vivo, Realme, Redmi üzere markalarca piyasaya sürülen orta ve alt segment aygıtlar konuşuluyor.

Gündemin gerisinde kalmak istemeyen Oppo ise, yeni orta segment akıllı telefonu üzerinde yürüttüğü çalışmaları hızlandırdı. Oppo A97 5G ismiyle satışa sunulacak olan yeni akıllı telefon modelinin ne vakit satışa sunulacağı şimdi netlik kazanmasa da, telefonun 3 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacağı şimdiden katılaştı.

Oppo bomba üzere bir f/p modeliyle geliyor

Ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşılan bilgilere nazaran mavi, siyah ve pembe olmak üzere üç farklı renk ile karşımıza çıkacak olan Oppo A97 5G’nin ilerleyen vakitlerde yeni renk seçeneklerine de kavuşabileceği belirtiliyor.

Bugüne kadar sızdırılan bilgilerden yola çıkarak sahip olduğu tüm tuşların sağ yan tarafında olduğunu bildiğimiz telefon, sol tarafında rastgele bir tuşa yer vermeyerek farklı bir tasarım örneği ortaya koymuş. USB Type-C ve 3,5mm jak girişiyle geleceğini öğrendiğimiz yeni telefon 8GB ve 12GB olmak üzere iki farklı bellek tipi bulunacak.

Her ne kadar yeni akıllı telefonun kesin çıkış tarihini şimdi bilmiyor olsak da, Oppo’ya yakın kaynaklarca verilen bilgilere nazaran A97 5G modeli 350 dolar civarı bir fiyatla satışa sunulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.