Oppo A96 Türkiye’de satışa sunuldu: Bu telefon yok satar!

0 8

Çinli teknoloji devi Oppo, ülkemizdeki eser gamını genişletmeye devam ediyor. Akıllı telefon kesiminde uygun bir yer edinen şirket, Oppo A96 modeli ile orta ve üst segmente damga vurmayı hedefliyor. Pekala fakat ülkemizde satışa sunulan Oppo A96 modelinin özellikleri nasıl? Dilerseniz birinci olarak bu sorunun karşılığını verelim daha sonrasında da telefonun fiyatına değinmiş olalım.

Oppo A96 Türkiye’de satışa sunuldu: Bu telefon yok satar!

Oppo A96, gücünü üretimi Qualcomm tarafından gerçekleştirilen Snapdragon 680 4G yonga setinden alıyor. Şimdilik sırf 6 GM RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile satışa sunulan telefon, 90 Hz yenileme oranı sunan 6.59 inçlik IPS LCD bir panele mesken sahipliği yapıyor. 16MP selfie kamerası ile yeterli bir tecrübe vadeden aygıtın art kısmında ise 50MP ana kameraya 2MP derinlik sensörü eşlik ediyor. Oppo A96, kutusundan Android 11 işletim sistemi ve ColoOS 11 orta yüzü ile çıkıyor ve parmak izi sensörünü yan kısımda konumlandırıyor.

33W süratli şarj takviyesi gördüğümüz telefonun pil kapasitesi ise 5.000 mAh. Bu bağlamda Oppo A96’nın kullanıcılarına rahat bir nefes aldıracağını varsayım etmek güç değil. Kutusundan şarj aygıtı ve kulaklık çıkmayan telefonun resmi Türkiye fiyatı ise 7.399,00 TL olarak görünüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.