Oppo A53 beklenen güncellemeyi aldı!

0 9

Oppo A53 5G kısa müddet evvel Hindistan’daki varyantlarda ColorOS 12’nin güncellenmiş sürümünü aldı. Sunum, Oppo’nun Hintli kullanıcılar için beta sürümünün yayınlandığını duyurmasından 2 ay sonra geldi. Bu güncellemenin haberi, Oppo A53 kullanıcıları ortasında karışık yansılara neden olacak zira en son güncelleme, akıllı telefon için resmi ColorOS sürümlerinin sonunu işaret ediyor.

OPPO Topluluğundaki son duyuru gönderisine nazaran, Android 12 ile kararlı ColorOS 12 güncellemesi şu anda Hindistan’daki OPPO A53’e sunuluyor. Lakin, kullanıma sunma hala birinci basamakta olduğundan, güncellemeyi almak için kullanıcıların bir müracaat formu göndermeleri gerekiyor. Oppo A53 sahibiyseniz ve Hindistan’da yaşıyorsanız, telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasındaki Yazılım Güncellemeleri kısmına giderek ColorOS 12 kararlı güncellemesine kaydolabilirsiniz. Yazılım Güncellemeleri kısmında, sağ üst köşedeki menüye dokunun ve güncellemeye kaydolmak için bir seçenek görebileceksiniz.

Müracaatınızı gönderdikten sonra, bir OTA güncellemesi aracılığıyla ColorOS 12’yi alacaksınız .OPPO şimdi öteki bölgeler için çıkış vakit çizelgesini paylaşmadı. Lakin, daha geniş bir kullanıma hazır olduğunda şirketin yakında gelecekteki güncellemeler hakkında bir duyuru yapmasını bekliyoruz.

Oppo A53 beklenen güncellemeyi aldı!

Oppo, Android 12 tabanlı en son kararlı ColorOS 12 güncellemesiyle birçok yeni özellik ve güncelleme getirdi. Yeni bellenim, simgeler, sistem uygulamaları ve süratli ayarlar paneli dahil olmak üzere akıllı telefonun arayüzünün öğelerinde değişiklikler getiriyor. Ayrıyeten Saklılık Panosu ve mikrofon ve kamera Göstergeleri üzere birtakım Android 12 kapalılık özelliklerini de sunuyor.

En son sürüme güncelleme yaptığınızda işletim sisteminin aygıtınızı optimize etmek için çeşitli süreçleri otomatik olarak gerçekleştireceğini belirtmekte yarar var. Akıllı telefonunuzun çok ısınmasına, gecikmesine ve pilinin süratle bitmesine neden olabilir. Oppo, güncelleme muvaffakiyetle yüklendikten sonra ekranı kapatmanızı ve aygıtınızı bir gece boyunca şarj etmenizi öneriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.