OnePlus yeni televizyonu ile dikkatleri üzerine çekti

0 16

Teknoloji dünyasının değerli isimlerinden biri olan ve daha çok akıllı telefon pazarındaki eserleriyle tanıdığımız OnePlus, bir müddettir akıllı televizyon kategorisinde de kıymetli işlere imza atıyor.

Son olarak karşımızda OnePlus TV Y Series 43 Y1S Pro modeliyle çıkan Çinli teknoloji şirketi, artık de bu modelin daha büyük bir versiyonunu duyurdu. OnePlus’dan yapılan açıklamaya nazaran 50 inç büyüklüğündeki yeni model, bunun haricinde neredeyse selefiyle birebir özelliklere ve dizayna sahip.

OnePlus TV Y Series 50 Y1S Pro ismiyle satışa sunulacak olan yeni akıllı televizyon modeli tekrar 4K çözünürlükle karşımıza çıkacak. MMC ve HDR10 üzere selefinin de sahip olduğu özellikleri bünyesinde bulunduran yeni modelde, bilhassa OnePlus aygıtlarıyla tam uyumlu bir formda çalışacak.

Örneğin şayet bir OnePlus TV 50 Y1S Pro sahibiyseniz ve kolunuzda da rastgele bir OnePlus Watch modeli varsa, bu saatiniz üzerinden televizyonunuzun sesini ayarlayabileceksiniz.

8GB’lık dahili depolama alanı özelliği sayesinde akıllı televizyonların en çok yaşadığı meselelerin başında gelen hafıza sorununu tarihe gömmek isteyen bu modelin ne vakit satışa sunulacağı konusunda şimdilik kesin bir bilgi yok. Lakin OnePlus’a yakın kaynaklar, yeni akıllı televizyon modelinin çok kısa bir mühlet içerisinde tanıtılabileceğinin altını çiziyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.