OnePlus yeni cihazıyla Xiaomi’yi solladı!

0 1

OnePlus 10T için bir AnTuTu puan skoru ortaya çıktı. Bu puan aygıtın Snapdragon 8+ Gen 1 performansının ölçütünü belirliyor. Şirketin sıradaki aygıtı PHP110 kod numarasına sahip ve AnTuTu 9.4.0 sürümünde 1.13 milyon puan ile rekor bir düzey elde etti. Karşılaştırma yapmamız gerekirse, Asus ROG Phone 6 bu sürümde yaklaşık 1,11 milyon almıştı. Xiaomi 12S Ultra 1,10 milyon almıştı. Her iki aygıt da 8+ Gen 1 yongasını kullanıyor.

OnePlus yeni aygıtıyla Xiaomi’yi solladı!

Oldukça ince bir marj, lakin OnePlus önder durumda. AnTuTu grubu şimdi skoru resmi olarak onaylamadı fakat onay gelirse bu sayının rekor olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Özgün 8 Gen 1 çipini kullanan OnePlus 10 Pro, 0,94 milyon puan alıyor. Sızdırılan bilgilere nazaran OnePlus 10T 800 sterline mal olacak. Söylentiler ortasında 120Hz FHD+ AMOLED ekran, 50MP ana kamera (telefoto yok) ve 150W süratli şarj yer alıyor. Aygıt 10 Pro‘ya benziyor, fakat birtakım değerli değişikliklerle gelecek. OnePlus şimdi 10T için bir açıklama tarihi belirlemedi, fakat bu ayın sonunda olması bekleniyor.

Şirket son yıllarda kendisine önemli bir kullanıcı kitlesi kazandı. Bu noktada devam eden marka kullanıcı kitlesine her vakit daha güzelini sunma kelamı vermiş durumda. Hal bu türlü olunca da beklentiler de artıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.