Nothing Phone fiyatı netleşti! Bu fiyata yok satar

0 8

Nothing Phone yakında piyasaya sürülecek. Aygıt Nothing Phone (1) olarak isimlendiriliyor. 12 Temmuz’da tanıtılacak olan aygıt şimdiden beklentileri ziyadesiyle yükseltmiş durumda. Apple’a rakip olacak aygıt için ayrıntılar ise her gün netleşiyor.

Snapdragon 778G + yonga setine sahip bir orta sınıf aygıt bekliyoruz. En son sızınıya nazaran aygıtın fiyatının Hindistan’da 31.000 INR31,000’den başlayacağı sav ediliyordu. Bu, 8/128 GB’lık bir sürüm için 400$ bir fiyat etiketine işaret ediyor.

Nothing Phone fiyatı netleşti! Bu fiyata yok satar

Nothing (1) aygıtın ayrıyeten INR32,000 fiyatında 8/256 GB’lık bir versiyona da sahip olacağı söyleniyor, bu da yaklaşık 420 dolar fiyat etiketine sahip olacak. 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip üçüncü model ise daha da güçlü bir varyant olarak 36.000 INR fiyat etiketine sahip olacak. Bu modelin de 450 dolar civarında olması bekleniyor.

Cihazın teknik özellikleri hakkında ise şu anda net bir ayrıntı yok, lakin telefonun PPS standardıyla 45W süratli şarj ile sertifikalandırıldığı görüldü. Ayrıyeten, şeffaf art panel teaserlarda da karşımıza çıktığı üzere kablosuz şarja da sahip olacak. Merakla beklenen telefonun ülkemize gelip gelmeyeceği ya da ne vakit geleceği ile ilgili ise şimdi net bir ayrıntı yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.