Nothing Phone (1) şarj desteği hakkında yeni gelişme!

0 3

Nothing Phone (1) özellikleri yavaş yavaş netleşmeye başladı. Yakında piyasaya sürülecek olan aygıt hakkında ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Bugün aygıt hakkında yeni bir ayrıntı daha geldi. Resmi teaser imgeleri ve sızıntılarla birlikte aygıt hakkında ayrıntılar netleşmeye başladı.

ister resmi teaser ile ister olsun ister öbür yollarla, günden güne arka arda ayrıntılar gelmeye görünmeye devam ediyor. Aygıtın TUV Sud web sitesindeki bir listesi yeni ayrıntıları ortaya koydu. Nothing Phone 33W’a eşit olan 11V 3A’ya kadar şarj performansı sunacak.

Nothing Phone (1) şarj takviyesi hakkında yeni gelişme!

Orta sınıf yonga seti ve konumlandırması göz önüne alındığında muhtemelen büsbütün kâfi olacak özellik kullanıcıları tatmin edecek cinsten diyebiliriz. Rakiplerinden birkaçı Watt olarak yüksek 60’lara kadar çıkıyor lakin 33W da üzücü değil. Bu da şaşırtan değil.

Telefonun ardındaki şirketin de Samsung ve Apple üzere çevreyi kurtarmak isteyip istemediği belirli değil. Muhtemelen bu 45W şarj aygıtı, şirket tarafından ekstra bir satın alma seçeneği olarak sunulacak. Nothing Phone (1) nihayet 12 Temmuz’da büsbütün tanıtılacak. Ekran içi parmak izi sensörü, Snapdragon 778G+ SoC ve kablosuz şarj dayanağı ile 6.55 inç 120 Hz AMOLED ekrana sahip olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.