Nothing Phone (1) ile çekilen fotoğraflar yayınlandı! Şaşırtan kamera performansı

0 7

Son derece heyecanlı bir bekleyişe sahip Nothing Phone (1) yakında piyasaya sürülecek. Lakin resmi duyurudan yalnızca bir gün evvel şirket, aygıtın temel kamera özelliklerini ve kimi örnek imajlarını açıkladı. Şirket, kamera örneklerinin de yer aldığı resmi blogunda bu ayrıntıları paylaştı. Örnek görsellere baktığımızda markanın Nothing (1)’in kamera özelliklerini çeşitli senaryolarda öne çıkardığını görebiliyoruz.

Nothing Phone (1) ile çekilen fotoğraflar yayınlandı! Şaşırtan kamera performansı

Güpegündüz yüksek çözünürlüklü çekimleri, birtakım yakın çekimleri ve hatta kimi iç yer ve düşük ışıklı imajları de görebiliriz. Genel olarak, bu fotoğraflar farklı aydınlatma şartlarında sağlam kamera performansını sergiliyor.

Ancak akıllı telefon OEM’lerinin çoklukla kamera örnekleri için sadece en yeterli çekimleri paylaştığını unutmayın. Kameranın kendisinden bahsetmişken, Nothing Nothinng (1) manzara sensörleriyle ilgili daha fazla detay açıklanmadı. Hatırlatmak gerekirse olmayanlar, yaklaşmakta olan aygıtın art tarafında çift kamera konseyimi bulunuyor.

Bu modül, f/1.8 diyafram açıklığına ve 1/1.56 inç sensör boyutuna sahip bir Sony IMX766 sensörü olan 50 megapiksel birincil kameradan oluşuyor. Şirket ayrıyeten Nothing (1) telefonun 10 bit renkli görüntü çekmeyi destekleyeceğini ve ayrıyeten çift OIS ve EIS stabilizasyonu ile geldiğini açıkladı. Ayrıyeten telefon, 114 derecelik görüş alanına sahip ultra geniş açılı bir lense bile sahip. Öteki özellikler ortasında Gece modu ve sahne algılama bulunuyor. Nothing (1) yarın piyasaya sürülecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.