Norman Reedus, Death Stranding 2’nin Geleceğini Doğruladı

0 3

Uzun yıllardır oyun bölümünde hizmet veren Hideo Kojima’nın kuruculuğunu yaptığı Kojima Productions tarafından geliştirilen aksiyon ve macera oyunu Death Stranding, 2019 yılında piyasaya sürüldüğü günden beri konuşuluyor ve oyunseverlerin beğenisini topluyor.

Bizim de sizlerle paylaştığımız üzere, The Walking Dead dizisinden tanıdığımız Norman Reedus’un Sam Porter Bridges karakteriyle başrolünü üstlendiği oyunun devamının çıkacağı bir müddettir konuşuluyordu. Artık ise gelen haberler, bu söylentileri bir nebze de olsa doğruladı ve oyunun geliştirilme basamağında olduğunu ortaya koydu.

Norman Reedus, devam oyununa başladıklarını açıkladı

Leo Magazine’e konuşan Norman Reedus, kendisine Death Stranding ile ilgili yöneltilen bir soruya cevap verirken ikinci oyunun geleceğini ağzından kaçırdı. Hareket yakalama (motion capture) tekniği ile oyundaki karaktere hayat vermenin iki üç yıllık güçlü bir süreç olduğunu anlatan Reedus, açıklamalarında ‘ikincisini yapmaya başladık’ tabirlerini de yer verdi.

Reedus’un bu açıklaması, geçtiğimiz aylarda Japonya’da değerli bir mükafata layık görülen Hideo Kojima’nın tanınan oyunun devamının geleceğini resmi olmasa da doğrulamış oldu. Ek olarak şu an devam oyunu için Kojima’dan rastgele bir açıklama gelmediğini; lakin yılın en büyük oyun etkinliklerinden biri olan Summer Game Fest’in önümüzdeki ay düzenlenecek olmasının, tanıtımın yakın vakitte yapılma ihtimalini güçlendirdiğini belirtebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.