Nintendo sonunda bu işe de giriyor! Ortalık karışacak

0 3

Universal Studios Hollywood, Üstün Nintendo World’ü 2023’ün başlarında açmayı hedefliyor. Nintendo temalı cümbüş parkı şu anda California’daki mevcut Universal Studios tema parkının içinde inşa ediliyor ve Üstün Mario görüntü oyunu serisinden sonra modellenen oyuncaklar, oyunlar ve sürükleyici bir ortam içerecek. Disney Parks haber sitesi WDWNT‘ye nazaran, şu anda Bowser Kalesi ve parkın öbür bölgelerinde inşaat devam ediyor.

Tema parkı ayrıyeten, binicilerin Team Bowser‘ı yenmek için madeni para toplayıp mermi atacağı, imzası olan Mario Kart: Bowser’s Challenge’ın saklı bir önizlemesini yayınladı. Biniciler, dört kişilik Mario Kart stili bir araçta Mario şapkaları ve özel AR gözlükleri takacaklar. Birebir sürüş, geçen yıl açılan Muhteşem Nintendo World Japan’ın da bir modülü.

“Mario Kart’ı daha evvel hiç olmadığı üzere deneyimlemeye hazır mısınız? Özel gözlükleri takın ve Mario, Luigi ve Princess Peach ile birlikte ikonik Mario Kart parkurlarında Team Bowser ile savaşın” diyor tema parkının web sitesinde gezintinin bir açıklaması.

ABD merkezli Nintendo parklarının (2024 için bir Orlando parkı planlanıyor) Japonya parkından mı yoksa bir karbon kopyasından mı esinleneceği belirli değil. Japonya’nın liderliğini takip ederlerse, Donkey Kong’un ABD’li hayranları birkaç yıl içinde bir ziyafet çekebilir. Videogames Chronicle’a nazaran, Harika Nintendo World Japan şu anda bir roller coaster ve markalı mal ve yiyecekleri içerecek bir Donkey Kong temalı alan inşa ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.