Netflix oyunlarının tam listesi! Ücretsiz oynayın!

0 8

Birinci taşınabilir oyun kümesini 2021 yazında birtakım Avrupa bölgelerinde Netflix’te test eden birinci oyun kümesi 1 Kasım 2021’de Android aygıtlarda kullanıma sunuldu. iOS 10 Kasım‘da çevrimiçi oldu.

Şu ana kadar Netflix oyun konsepti, üyelik fiyatının bir kesimi olarak (bu durumda Netflix üyeliğiniz) bir oyun koleksiyonuna sınırsız erişim elde ettiğiniz Apple Arcade‘e çok benziyor.

Apptopia’ya nazaran 24 Ocak 2022 prestijiyle Netflix’teki taşınabilir oyunlar dünya genelinde hem Android hem de iOS üzerinden 8,1 milyon indirildi.

Netflix’teki Taşınabilir Oyunların Tam Listesi

İşte Netflix’in şu ana kadar yayınladığı ve Haziran 2022 itibariyle 22 taşınabilir oyunun bulunduğu her oyunun bir özeti.

Patlayan Yavru Kedi

Boyut: 259MB

Geliştirici: Exploding Kittens, Inc

Netflix’te Çıkış: 31 Mayıs 2022

Premium oyun sürümüne sahip bir kart oyunu artık Netflix’te de fiyatsız olarak mevcut (orijinal oyun hala uygulama mağazalarında mevcut).

Oyun bilhassa birinci büyük çok oyunculu oyunlardan biridir. Ayrıyeten 2023’te Netflix serisinin gelmesiyle “özel bir genişleme paketi” ile genişletilecek.

Ejderha Üst

Boyut: 208MB

Geliştirici: East Side Games

Netflix’te Çıkış: 24 Mayıs 2022

İşte bu çerez tıklama çeşidi oyundan bekleyebileceklerinizin bir özeti.

“Nadir ejderhaları yumurtadan çıkarın ve toplayın- akabinde bu renkli ve hoş animasyonlu boşta macera oyununda sihirlerini yine canlandırmasına yardımcı olun.

Her ejderhanın eşsiz dizaynını ve kişiliğini keşfederek krallığı kurtarın. Pug Dragon, Queen Dragon ve Robo Dragon üzere birtakım ejderhalar daha güzel mükafatlar ve para kazanma yetenekleri sunar.”

Ay Işığı

Boyut: 322MB

Geliştirici: 11 Bit Studios ve Digital Sun

Netflix’te Yayınlandı: 24 Mayıs 2022

Gizlice kahraman olmayı hayal eden cesaretli bir dükkân sahibi olan Will’i içeren oyun hayli tutuldu.

Mağazanızı yönetecek, bir topluluk oluşturacak ve bir zindanda sürüneceksiniz.

Kasabalılar – Yine İnşa Edilen krallığı

Boyut: 628MB

Netflix’te Çıkış: 24 Mayıs 2022

“Bir ortaçağ kentini inşa edecek olsanız insanlarınızı memnun etmek için neler yapardınız? Bir krallığı direktörün bu kadar güç olduğunu kim bilebilirdi?”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.