Motorola Razr 2022 iptal edilmemiş hatta tanıtım tarihi bile açıklandı!

0 6

Teknoloji dünyasında her gün onlarca yeni sav dillendiriliyor. Bunlardan kimilerinin kaynağı son derece sağlam olurken, kimileri ise biraz daha az emniyetli hesaplardan paylaşılıyor. İşte daha dün bir duyum hesabı tarafından paylaşılan ve Motorola Razr 2022’nin çıkış tarihinin ertelendiğini belirten paylaşım, şimdi üzerinden 24 saat geçmeden şahsen Lenovo tarafından yalanlandı.

Lenovo dün internette yayılan argümanlara değinmek yerine, direkt Motorola Razr 2022’nin tanıtım tarihini paylaşarak söylentilere de nokta koymuş oldu. Çinli teknoloji devi tarafından yapılan açıklamalara nazaran, yeni katlanabilir akıllı telefon 2 Ağustos günü resmen tanıtılacak. Üstelik bu tarifte karşımıza çıkacak tek isim Motorola Razr 2022’de olmayacak.

Motorola Razr 2022 iptal edilmemiş hatta tanıtım tarihi bile açıklandı!

Lenovo, birebir lansmanda bir başka çok konuşulan model olan Edge X30 Pro modelini de podyuma çıkaracak. Çinli şirketin bu açıklamalarının akabinde söylentiler de alevlendi. Birçok farklı kaynaktan gelen bilgilere nazaran, Motorola Razr 2022’nin ismi Motorola Razr 3 olarak duyurulabilir. Ayrıyeten bu aygıtın birinci etapta yalnızca Çin’de satışa sunulacağı ve fakat belirli bir müddetin sonunda global pazarda uzunluk göstereceği sav edildi.

Benzer halde birinci etapta Çinli akıllı telefon kullanıcılarının karşısına çıkacak olan Edge X30 Pro modeli ise, anakarada farklı global pazarda ise farklı bir isimle satışa sunulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.