Motorine indirim geliyor! Bayram müjdesi gibi rakam

0 4

Motorine bir kere daha indirim bekleniyor. Uzun müddettir gelen artırım haberlerinin akabinde bir müddettir indirim haberlerinin gelmesi araç sahiplerini sevindirmeye başladı. Argümanlara nazaran bu gece geçerli olacak indirim, pompa fiyatlarına 2 lira 10 kuruş yansıyacak.

Brent petrol fiyatlarındaki değişim artık olumlu olarak kendini göstermeye başladı. Akaryakıt fiyatlarındaki durmadan gözlemlenen yükseliş artık iniş trendine geçti. Dal kaynaklarından gelen son bilgilere nazaran motorin, bayram öncesi bir defa daha indirim görecek. Bu gece yarısı prestijiyle geçerli olması beklenen indirim, pompa fiyatlarına direkt yansıyacak.

Motorine indirim geliyor! Bayram muştusu üzere rakam

Edinilen bilgilere nazaran bu gece yarısı prestijiyle motorine 2,10 TL indirim gelecek. Bu indirimle birlikte motorin, 25 TL’nin altına düşmüş olacak. Bu da araç sahiplerinin rahat bir nefes almasına yarayacak bir sayı diyebiliriz. Fiyatlar tabi ki hala yüksek fakat kelam konusu artışların akabinde gelen indirimler kesinlikle moralleri düzeltecek cinsten. 50 litrelik bir depo, bu indirim sonrası 105 TL daha ucuza dolmuş olacak. İşte şimdiki fiyatlar:

İstanbul: 24,56 TL
Ankara: 24,67 TL
İzmir: 24,69 TL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.