Monero fiyatını önceden tahmin ettiler! İşte tarih!

0 4

Monero (XMR) üzere mahremiyet sağlayan paralar, yatırımcılar merkezi olmayan varlıklarıyla mahremiyet aradıkça, piyasa bedeline nazaran kripto para ünitelerinde daha fazla popülerlik kazanıyor. Sahiden de, son üç ayda XMR, 4 Şubat’taki 156$’dan 5 Mayıs’ta 226$’a çıkarak % 44,87 arttı. CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu da, XMR’nin fiyatı konusunda optimist.

Monero fiyatını evvelce varsayım ettiler! İşte tarih!

Değişik bir biçimde, CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu, XMR’nin fiyatı konusunda optimist ve Mayıs 2022’nin sonuna kadar 247,67 dolardan süreç göreceğini kestirim ediyor.

XMR ortalama fiyat kestirimi. Kaynak: CoinMarketCap

Varsayımı fiyat, Monero’nun mevcut fiyatına nazaran %10.87 yahut 24$’lık bir artışı yansıtıyor. Genel olarak, en son fiyat iddiasına ulaşmak için CoinMarketCap topluluğunun 2.842 üyesinin oyları alındı.

XMR için evvelki altı fiyat varsayımına dayanarak, topluluk dijital varlığın fiyatını kestirim etme konusunda %77,42 tarihî doğruluğa sahip.

XMR doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

Monero fiyat tahlili

Şu anda Monero, son 24 saatte %3,04 ve evvelki hafta %6,83 düşüşle 220,93$’dan süreç görüyor. Durum şu ki, XMR’nin toplam piyasa kıymeti 4 milyar dolar.

XMR 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Monero’nun sahiplerinden birinin 20 Nisan tarihli gönderisine nazaran, ağ 16 Temmuz 2022’de 2,6 milyon blok yüksekliğinde bir güncellemeden geçecek. “Florin Fermi” yükseltmesi, ağa birçok yeni özelliğin yanı sıra kusur düzeltmeleri de getirecek.

Geliştirici tarafından daha evvel belirtildiği üzere, Monero halka boyutunu 11’den 16’ya çıkaracak. Bir XMR sürecindeki toplam imzalayan sayısını tanımlamak için “halka boyutu” olarak bilinen bir söz kullanılır. Ağın eşsiz yaklaşımına uygun olarak, yükseltme, kullanıcılara temel gizliliklerine daha fazla erişim sağlayacaktır.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.