Minecraft’tan Gözleri Yaşartan Hareket

0 5

Minecraft, tanınan Minecraft içerik üreticisi Technoblade’e atıfta bulunduğu fikirli bir güncelleme yayınladı. Bildiğiniz üzere Haziran ayının son haftasında Technoblade, maalesef hayatını kaybetmişti.

Ailesi tarafından yapılan açıklama nazaran kendisi kanser sebebiyle hayatını kaybetti. Seveni çok olan Minecraft içerik üreticisini onurlandırmak için Mojang, Minecraft Java Edition’da çok niyetli bir güncelleme yaptı.

Minecraft’ın giriş ekranında artık Technoblade’in karakteri var

Oyunun başlatıcısındaki Minecraft açılış fotoğrafında artık altın taç takan bir domuz da var. Bu, Technoblade’in Minecraft karakterine, mücevherli bir taç takan kraliyet domuz adama bir gönderme. Minecraft takımı Cuma günü, takımın Technoblade’in kaybından ötürü çok üzgün olduklarını belirtiği bir tweet atmıştı. Kendisi oyuncu topluluğuna çok fazla sevinç getiren bir insandı.

Technoblade, YouTube’da 13 milyondan fazla abonesiyle son derece tanınan bir Minecraft yayıncısıydı ve tanınan sunucu Dream SMP’nin bir kesimiydi. Geçen Perşembe günü yayınlanan bir YouTube görüntüsünde, Technoblade’in babası yayıncıdan bir bildiri okudu ve kanserle uğraş ederken bu son görüntüyü yapmak için yapılan çalışmaları anlattı. Bu yazı itibariyle videonun 54 milyondan fazla izlenmesi mevcut.

Hayatını kaybeden Technoblade’in son görüntüsü:

Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.