MFS Top Gun: Maverick Güncellemesi Yayınlandı!

0 10

Microsoft Flight Simulator’ün bir müddettir büyük bir heyecanla beklenen son güncellemesi resmen yayınlandı. Bu güncelleme ile oyunculara, “Top Gun: Maverick” isimli genişletme paketi sunuldu. Bugün prestijiyle vizyona giren ve dünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise’un başrol olduğu sinema olan Top Gun: Maverick için hazırlanan genişletme paketi, sanal pilotlara eşsiz bir tecrübe sunacak üzere görünüyor.

Microsoft Flight Simulator için sunulan Top Gun: Maverick güncellemesi, F/A-18E Harika Hornet isimli uçağa özel bir kaplama getiriyor. Bu kaplama, varsayım edebileceğiniz üzere sinemadaki uçak ile tıpkı. Lakin güncellemenin sunduğu tecrübe bundan ibaret değil. Simülasyon tutkunları, Top Gun: Maverick güncellemesi ile 3 eğitim misyonu ile bir de uçak gemisine iniş misyonuna sahip olacaklar.

Microsoft Flight Simulator Top Gun: Maverick güncellemesinden bir ekran imgesi:

Aslına bakacak olursak Top Gun: Maverick güncellemesi bugüne kadar çoktan yayınlanmış olacaktı. Lakin grup, güncellemenin çıkışında ertelemeye gitti ve sinemayla birebir güne denk getirdi. Böylece oyuncuların meraklı bekleyişleri de sona ermiş oldu.

Xbox Game Studios, Microsoft Flight Simulator için hazırlanan son güncelleme için hiçbir oyuncuyu ayırt etmedi. Yani bu oyunu Xbox Series X/S, Xbox Cloud Gaming yahut PC için tüm oyuncular, Top Gun: Maverick güncellemesine an prestijiyle ulaşabiliyorlar. Bu ortada; güncelleme için rastgele bir fiyat de talep edilmiyor.

Güncelleme için hazırlanan görüntü:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.