Merakla beklenen telefonun çıkış tarihi belli oldu!

0 3

Orta segment modellere çeviren OnePlus, çok yakında yeni eserlerini vitrine çıkaracak. Şirket, 3 Ağustos’ta düzenlenmesi planlanan Evolve Beyond Speed etkinliğinde OnePlus 10T ve OxygenOS 13’ü tanıtacak. Akıllı telefon bölümün en güçlü yongalarından Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1’den güç alacak. Lakin son gelişmelere nazaran şirket yalnızca bu aygıtla yetinmeyecek.

3 Ağustos’ta tanıtılacak

OnePlus, kısa bir mühlet evvel nisan ve mayıs aylarında tanıtılan OnePlus Ace serisinin yeni üyesi OnePlus Ace Pro modelini 3 Ağustos’ta tanıtacağını açıkladı. Hatta aygıtın AnTuTu puanını paylaştı. Akıllı telefon, Xiaomi 12S Ultra üzere amiral gemilerini geride bıraktı ve 1.141.383 puan almayı başardı.

Geri sayım başladı

OnePlus Ace Pro ile ilgili ortaya atılan argümanlardan birsi de OnePlus 10T’nin tekrar markalanmış sürümü olacağı tarafındaydı. Hatta aygıtın yalnızca Çin’de satılacağı söyleniyordu. Şirketin kısa mühlet evvel yaptığı paylaşım bu argümanları doğruladı. Çünkü telefon, 10T’nin vitrine çıkacağı Evolve Beyond Speed etkinliğinden 3 saat evvel farklı bir aktiflikte tanıtılacak.

Akıllı telefon, Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisinden güç alacak. Ayrıyeten Full HD+ çözünürlük ve 120 Hz yenileme suratı sunan 6.7 inç AMOLED panelle gelecek.

Şu an için OnePlus Ace Pro’nun özelliklerinin tamamı yahut tasarımı belirli değil. Lakin üstte belirttiğimiz üzere Snapdragon 8+ Gen 1’le gelecek ve 16 GB’a LPDDR5 RAM seçeneklerine sahip olacak. Bunun dışında 10T ile ortasında kimi ufak teknik ayrıntılar olması kelam konusu. Örneğin 10T modelinde 16 Megapiksel selfie kamerası yer alırken, Ace Pro’da 32 Megapiksellik bir sensör karşımıza çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.