Marvel’dan Hearthstone Benzeri Kart Oyunu Geliyor!

0 5

Marvel cihanı epeyce geniş kapsamlı ve büyük bir hayran kitlesi olan bir dünya. Geçtiğimiz günlerde de Marvel’ın çizgi romanlarından uyarlanan yeni bir dizinin geleceği duyuruldu. Lakin She-Sulk: Attorney At Low’ın birinci fragmanının yayınlanmasının akabinde, dizi toplumsal medyada adeta topa tutuldu.

She Hulk’a gelen tenkitleri bir tarafa bırakacak olursak; Marvel, yüzümüzü güldürecek yeni gelişmelerle çok yakında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bunların en başında da yeni bir oyun yer alıyor. Biliyorsunuz ki Marvel cihanına dair çok sayıda oyun mevcut lakin bunların günümüzde çok fazla oynandığını görmüyoruz. Gelecek olan yeni Marvel Snap oyunu ise büyük bir oyuncu kitlesine sahip Hearthstone gibisi bir oyun olacak. Pekala oyunla ilgili bildiklerimiz neler? Gelin birlikte bakalım.

Marvel Snap, 150’den fazla karta sahip olacak!

Üstteki görüntüde da görmüş olduğunuz üzere; oyun bir periyot epey tanınan bir hale gelen Hearthstone’la hayli misal bir yapıya sahip. Doğal bunun esas sebeplerinden biri Marvel Snap’in eski Hearthstone geliştiricileri tarafından oluşturulmuş olması olabilir. Duyuruyla birlikte gelen görüntüde sevilen pek çok Marvel karakterinin ‘alışılmadık’ hallerini görebiliyoruz.

Görüntüde gördüğümüz diğer bir ayrıntı ise Marvel Snap’te maçların yaklaşık üç dakika sürdüğü. Bu bilhassa de oyuncuların oyundan sıkılmadan farklı maçlara geçebilmesi ve rakipleriyle kısa müddetliğine kıyasıya rekabet edebilmesine imkan sağlanmış. Oyunun birinci çıkışıyla birlikte Marvel Snap’in 150’den fazla kart içermesi bekleniyor. Olağan bu kartların içinde Marvel cihanına dahil pek çok karakteri de görebileceğiz.

Marvel Snap’in piyasada yerini alacağı tarih şimdi netlik kazanmadı. Oyunun kart oyunlarını herkese sevdirip sevdiremeyeceğini ise bekleyip göreceğiz. Pekala sizin oyunla ilgili birinci görüşleriniz neler? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.