LUNA 24 saat içinde %15 kazandı! Terra’nın piyasa değeri ne durumda?

0 5

Yıla sağlam bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, Terra’nın ( LUNA ) fiyatı geçen ay 96 dolardan bir sentin altına hakikat süratli bir düşüş yaşadı. LUNA’nın fiyatı, son birkaç hafta içinde pahasının yaklaşık %99’unu kaybetmeden evvel Nisan ayı boyunca tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 119$’a ulaşmıştı. LUNA son 24 saat içinde %15 kazandı! Toparlanma siyalleri mi?

LUNA 24 saat içinde %15 kazandı! Terra’nın piyasa bedeli ne durumda?

Terra’nın ( LUNA ) 119 dolar olan fiyatı geçtiğimiz haftalarda birkaç gün içinde 1 sentin altına düştü. Fiyat düşüşünün akabinde, birkaç gün boyunca performansında neredeyse hiç efor görülmedi. Fakat LUNA, birdenbire ve çok derecede değişken fiyat performansı kıvılcımları yaşamaya başladı. CoinMarketCap bilgilerine nazaran, LUNA son 24 saatte %14.94 artışla 0.0001922 $’dan süreç görüyor.

Terra fiyat tablosu 1 günlük. Kaynak: CoinMarketCap

Dahası, DeFi varlığının toplam piyasa bedeli, genel piyasa bedelinin altına düştükten sonra 1.255 milyar dolar düzeyinde seyrediyor.

Yatırımcılar LUNA’nın yine canlanmasına bahse girdi

Luna’nın fiyatının bir ay öncesine kıyasla tabir yerindeyse deniz kum tanesi olmasına karşın, birçok takipçi bir canlanma beklediğinden, fiyatındaki rastgele bir artış eğilimi çok kıymetli bir faktördür. Bu üzere yükselişler ani fiyat artışlarını tetikleyebilir.

LUNA’nın en son fiyat hareketi ise çeşitli yansılarla geldi. Birtakım piyasa uzmanları ve iştirakçileri, LUNA’nın yaşadığı çöküşün piyasanın daha evvel gördüğü hiçbir şeye benzemediği görüşünde.

Sonuç olarak, takip eden rastgele bir aksiyonun, gerçekler ve sayılarla desteklenen kapsamlı bir tahlile sunulması gerektiğine inanıyorlar. LUNA , toplam çöküşe ve kurucunun 78 milyon dolarlık vergi kaçırma cezasına karşın hala en trend kripto varlığı olmaya devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.