Lenovo gemileri yaktı! Kablosuz kulaklıkta büyük indirim

0 7

Kullanıcılara yönelik teknolojik eserleriyle paha yaratan Lenovo, şık ve ergonomik dizaynıyla dikkat çeken Lenovo LP1 LivePods TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık gözleri fiyatıyla gözleri kamaştırıyor. Birbirlerinden kıymetli özellikleriyle karşımıza çıkan kulaklık indirimli fiyatıyla 225 TL‘den satışa sunuldu.

Android ve iOS işletim sistemli akıllı aygıtlarıyla müzik dinlemek, görüntü takip etmek ve oyun oynamak isteyenler, ilgili içeriklere ilişkin sesleri Lenovo LP1 Livepods kablosuz Bluetooth kulaklık ile daha detaylı duyabiliyor. Bilgisayar dünyasının en tanınan isimlerinden Lenovo’nun imzasını taşıyan kanal içi formdaki kulaklık, ergonomik dizaynıyla kullanım sürecinde rahatlık sağlarken beraberinde getirdiği teknik imkânlarla da dinleme deneyimini farklı bir noktaya taşıyabiliyor.

Bluetooth 5,0 destekli

Güncel kablosuz ilişki standartlarından biri olan Bluetooth 5,0 ile güçlendirilen Lenovo LP1 Livepods, bunun avantajını hem ses iletimi esnasında hem de batarya kullanım sürecinde kullanıcılara yaşatıyor. Şık ve çağdaş dizaynıyla beğeni kazanan eser, 10 mm’lik ses şoförleriyle geliyor.

Suya % 100 dayanıklı

Hava şartlarından bağımsız olarak her an her yerde müzik dinlemek isteyen teknoloji ve müzik tutkunlarının alışveriş listelerine ekleyebilecekleri Lenovo LP1 Livepods, etkileyici dizaynını, IPX4 sertifikasıyla taçlandırıyor. Su sıçramalarına karşı sağlam hâle getirilen eser, yağmurlu havalarda da kullanılabilirlik sağlıyor.

Uzun müddet kullanım imkanı sunuyor

Uzun seyahatlerin eğlenceli formda geçmesine katkıda bulunan model, şarj kapasitesiyle pek çok kullanıcı için yeterlilik gösteriyor. Kulaklıkların şarj edilebilmesi, yuvarlak çizgilere sahip şarj kutusu aracılığıyla mümkün oluyor. Tam şarj olan kulaklıklar kendi başlarına 3,5 saatlik kullanım süresi vaad ederken şarj kutusu da devreye girdiğinde kullanım müddeti 12 saate kadar uzayabiliyor. Kulaklığın bekleme mühleti ise 300 saat civarında seyrediyor. 90 dakika içerisinde tam doluluğa ulaşan eser, sadece müzik dinleme ve gibisi süreçlerde değil telefon görüşmelerinde de misyon alabiliyor.

Dokunmatik sensör ve rahat kullanım

Her iki kulaklığa da dokunmatik sensör ekleyerek kullanım sürecini mümkün olan en kolay hâle getiren Lenovo, dokunmatik sensöre atadığı fonksiyonlarla kullanıcılara pratiklik kazandırıyor. Tek bir kulaklığa bir saniye basılı tutarak müzikler durdurulup başlatılabiliyor, sol kulaklığa üç defa dokunulduğunda evvelki müziğe, sağ kulaklığa üç kere dokunulduğunda sonraki müziğe geçilebiliyor. Ses seviyesini yükseltmek için sağ kulaklığa iki sefer dokunmak, azaltmak içinse sol kulaklığa iki kez dokunmak gerekiyor.

Lenovo LivePods LP1 TWS Kablosuz kullaklığı 225 TL’den almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.