Kwon pes etmiyor! LUNA 2.0 için şimdi de Güney Koreli kripto borsalarıyla temasta!

0 7

Hem stabilcoin TerraUSD hem de token Terra ( LUNA ) çöktükten sonra yatırımcılar değerli kayıplar verdi. Kripto para ekosistemi olan Terraform Labs’ın CEO’su Do Kwon, kripto para borsalarının yayına girdikten sonra LUNA 2.0’ı tekrar listelemesini istedi.

Kwon pes etmiyor! LUNA 2.0 için artık de Güney Koreli kripto borsalarıyla temasta!

CEO Kwon’un nerede olduğu bilinmiyor! Singapur ofislerinde yahut ikametgahında bulunmadığı için bilinmeyen. Hatta bu bahis bir polis soruşturmasının odak noktası. Öteki yandan, Kore çıkışlı heraldcorp tarafından 25 Mayıs’ta yayınlanan bir rapora nazaran, Upbit dışındaki mahallî borsalar Terra ile olan uzaklıklarını koruyorlar.

Farklı bir kaynağa nazaran ise, 25 Mayıs’ta Terraform Labs CEO’su Kwon, “Terra Ağının Tekrar Doğuşu” başlıklı oylamanın sunulmasından yaklaşık bir hafta sonra Kore’de KRW ticaretini destekleyen birinci beş borsayla irtibata geçerek. Kwon husus ile ilgili “Lütfen Luna 2.0’ı listeleyin” dedi. “Telegram” irtibat bireyi, Toplumsal ağ sitesi olarak kullanıldı. İrtibat bireyinin ise Singapur’da bulunan Terraform Labs çalışanı olduğu kestirim ediliyor.

Terra onarım planı

‘Terra Ekosistem Onarım Planı’, CEO Kwon tarafından yeni madeni paraların çıkarılmasını ve bu madeni paraların kayıp yaşayan yatırımcılara dağıtımını içerecek bir tekliftir. CEO Kwon, geçtiğimiz günlerde Twitter’da şu iletisi yayınladı:

“Mevcut Terra blok zinciri ağına ‘Terra Classic’ ve mevcut Luna ağına ‘Luna Classic’ ismini verelim ve yeni bir Terra blok zinciri oluşturalım.”

Terraform Labs’ın talebine ait, temasa geçilen yurt içi borsaların, “Kote olmak istiyorsanız resmi kotasyon sürecinden geçin” diyerek sert hal sergiledikleri bildirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.