Kriptonun en zengini: mevcut düzeltme, normal piyasa davranışı

0 5

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto piyasası düzeltmesiyle ilgili tüm kaygıları reddetti ve bunun olağan bir olay olduğunu belirtti.

Kriptonun en zengini: mevcut düzeltme olağan piyasa davranışı

16 Haziran’da Bloomberg Markets: European Open ile ilgili bir röportaj sırasında konuşan Zhao, piyasa davranışının bir modülü olarak hem kripto hem de pay senetleri için dalgalanmaların yaygın olduğunu ileri sürerken, gelecekte daha fazla ayı piyasası mümkünlüğü olduğunu varsayım etti. Niyetlerini şu cümlelerle söz etti:

“Piyasaların inip çıkması olağan. Bunu borsalarda da görüyoruz. Netflix de %70 düştü. Olağan piyasa davranışının bir modülü. Bu, Binance’in içinden geçtiği birinci ayı döngüsü değil. Bu benim üçüncü şahsî tecrübem olacak”

Zhao’nun mevcut piyasa şartlarının olağan olduğu hissini takiben, kripto borsasının fon ayırarak duruma aslında hazır olduğunu açıkladı. Bu, kripto ile ilgili birkaç işletmenin sert bir formda etkilendiği ve operasyonlarını tekrar düzenlemeye zorlandığı, birtakım firmaların işe alımları dondurduğu ve hatta işten çıkardığı bir vakitte geldi.

Kullanıcı talepleri yüksek kalıyor

Yöneticiye nazaran, piyasa düzeltmesine karşın, kullanıcı talepleri yüksek kaldı ve bu nedenle hazırlıklı olunması gerekiyor. Binance’in, bilhassa de öbür şirketlerin işten çıkarılmasıyla, yetenek havuzunu genişleten bir durumdan faydalanmaya hazır olduğunu kaydetti.

Özellikle, 2022’nin başlangıcından bu yana, kripto bölümü temel olarak kırmızı bölgede süreç gördü ve piyasa kapitalizasyonunda %55’ten fazlasını sildi. Erime, yükselen enflasyon ve Terra ( LUNA ) kazası üzere yüksek profilli olaylar da dahil olmak üzere çeşitli faktörler tarafından tetiklendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.