Kripto topluluğu, 31 Temmuz 2022 için Cardano fiyatını tahmin etti.

0 5

Son aylarda kripto para piyasasının çok düşüşlü tabiatı göz önüne alındığında, birçok yatırımcı en düzgün giriş fiyatını belirlemek için en büyük Proof-of-Stake (PoS) varlığı olan Cardano’yu ( ADA ) kıymetlendiriyor.

Kripto topluluğu, 31 Temmuz 2022 için Cardano fiyatını iddia etti.

CoinMarketCap topluluğu, kullanıcıların kripto para ünitelerinin gelecekteki fiyatlandırması hakkında spekülasyon yapmalarını sağlayan ‘Fiyat Tahminleri’ özelliğine nazaran, ADA tokeninin 31 Temmuz 2022 sonuna kadar ortalama 0,88 $ fiyatla süreç göreceğini varsayım ediyor.

Topluluk, 31 Temmuz’da merkezi olmayan finansın ( DeFi ) fiyatının, yayınlandığı tarihteki mevcut bedelinden 31 Temmuz’a kadar %95,82 oranında büyük bir artış göstereceğini varsayım ediyor.

Kripto topluluğu Cardano fiyat kestirimi 31 Temmuz. Kaynak: CoinMarketCap

Basın vaktinde, 20.482 topluluk üyesi ortalama kestirime ulaşmak için oy kullanmıştı. Bir sonraki ayın sonu (Ağustos) için kestirimler açısından topluluk, fiyatın 11.592 kullanıcı oyu ile 0.80 $ ‘dan biraz daha düşük olmasını bekliyor.

Cardano fiyat analizi

Cardano, Ocak ayında 1,60 dolara kadar düşen yılın başından bu yana dengeli bir aşağı taraflı seyir izliyor. Birkaç kısa vadeli artış kaydedilmesine karşın, genel olarak, eğilim olumsuz olmaya devam ediyor.

Grafikler ve istatistikler tarafından gösterildiği üzere, ADA’nın mevcut fiyatı, gün içinde %3,85 düşüş ve evvelki hafta boyunca %8,13 düşüşle 0,45 $’dan süreç görüyor.

Cardano 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap tarafından sağlanan datalara nazaran, Cardano’nun tüm piyasa kıymeti şu anda 15.2 milyar dolar.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.