Kripto topluluğu, 31 Temmuz 2022 için Bitcoin fiyat tahminini yükseltiyor!

0 3

Bitcoin ( BTC ) fiyatı Haziran ayında 20.000 dolarlık kritik dayanak düzeyinin altına düştükten sonra, kripto tüccarları ve yatırımcıları, amiral gemisi dijital para ünitesi üzerinde aşağı istikametli baskı uygulanmaya devam ederken, tabanın nerede olduğunu merak etmeye başladı. Kripto topluluğu, 31 Temmuz 2022 için Bitcoin fiyat varsayımında bulundu.

Kripto topluluğu, 31 Temmuz 2022 için Bitcoin fiyat iddiasını yükseltiyor!

Bitcoin fiyatının Haziran ayında 20.000 dolarlık kritik dayanak düzeyinin altına düşmesi sonrası, tüm dijital varlık bölümünü global ölçekte saran bir krizle sonuçlandı. Finans tahlilleri ile bilinen Finbold tarafından elde edilen bilgiler, Bitcoin milyonerlerinin neredeyse %70’inin 2022’nin birinci yarısında silindiğini duyurdu.

Geçen yıl hem tüm vakitlerin en yüksek hem de değerli kayıplarını içeren Bitcoin fiyat hareketlerinin öngörülemezliği nedeniyle, varlığın bir sonraki atılımı için çokça beklenti vardı.

CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu, Bitcoin fiyatının 31 Temmuz 2022’ye kadar mevcut fiyatından %88.14 artarak 36.668 dolara çıkacağını iddia ediyor. Bu iddia, 28.319 kullanıcı tarafından verilen oyların ortalaması olarak hesaplanıyor.

Temmuz ayı için Bitcoin fiyat iddiası. Kaynak: CoinMarketCap

Fiyat projeksiyonu, tarihi olarak Bitcoin fiyatlarını %61,5 doğruluk oranıyla varsayım eden kripto topluluğu tarafından sağlanan son altı kestirimin ortalamasına dayanmaktadır.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.