Kripto topluluğu, 31 Ekim 2022 için Polygon (MATIC) fiyatını tahmin etti!

0 2

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat iddiası sadece kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Varsayımlar, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Polygon ( MATIC ), bilhassa Ethereum L2 belirteci ve Robinhood ticaret platformu ortasında yakın vakitte onaylanan iştirak üzere en son olayların ışığında, kimi ilgi alımlı vakitlere gidiyor üzere görünüyor.

Kripto topluluğu, 31 Ekim 2022 için Polygon (MATIC) fiyatını varsayım etti!

Polygon daha evvel MATIC’in fiyat hareketi üzerinde tesiri olan Robinhood ile bir işbirliğini duyurmuştu. En son duyuru, perde ardında gerçekleşen süratli gelişmeyi vurgulamaktadır. Kripto para piyasasının oynaklığı göz önüne alındığında, yatırımcılar artık MATIC jetonunun yakın gelecekte süreç yapacağı fiyatı merak ediyor.

29 Eylül’de CoinMarketCap’in ‘Fiyat Tahminleri’ aracındaki topluluk varsayımlarını kullanarak toplanan datalara nazaran, Polygon’un 31 Ekim 2022’ye kadar ortalama 0,885 $ fiyatla süreç görmesi bekleniyor.

Tahmin, yayınlandığı tarihte 3.713 oyla oluşturulan iddianın sonucuyla %18,56 yahut +0,13$’lık bir artışı temsil ediyor.

31 Ekim 2022 için MATIC ortalama fiyat varsayımı. Kaynak: CoinMarketCap

Son duyuruya yükseliş reaksiyonu yok

27 Eylül’de Robinhood, Web3 cüzdanının sırf Polygon’da piyasaya sürüleceğini duyurdu.

İyimser duyuruya karşın, MATIC tokeninin fiyatında kıymetli bir değişiklik olmadı. Buna karşın, yeni lansmanın sonunda yatırımcıların görüşünde olumlu bir değişime neden olma mümkünlüğü var. MATIC yüklü hassaslık endeksi son dört haftadır düşük aralığında kaldı.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.