Kripto piyasası dibi gördü mü? Şu an satın alma zamanı mı?

0 10

Birtakım kripto piyasası analistlerine nazaran Bitcoin fiyatı, Temmuz 2021’den bu yana en düşük düzeyine ulaştı ve şu anda bir uçurumun eşiğinde sallanıyor.

Kripto para ünitesi, genel kripto pazarından 1,5 trilyon dolardan fazla silen piyasa çapında bir gerilemenin ortasında son altı ayda kıymetinin yüzde 50’sinden fazlasını kaybetti. Pekala bu bir satın alma fırsatı mı?

Kripto piyasası tabanı gördü mü? Şu an satın alma vakti mı?

Kripto yatırımcıları, çarşamba sabahı 30.000 doların biraz üzerinde seyreden Bitcoin’in, bu kilit dayanak düzeyinin altına düşme ihtimali ile daha da ağır kayıplarla karşılaşabileceğinden telaşlı.

2021’in başında, şu anki bedelinin üzerine birinci yükselmesinden bu yana, BTC hiçbir vakit değerli bir bedelin altına düşmedi, yani satış devam ederse, uzun vakittir keşfedilmemiş bir aşağı seviyeyi görebilir.

Bitcoin şimdiye kadar satışların üstesinden gelmeyi başardı, hatta geçen yaza misal bir toparlanma gerçekleştirebileceğini umarak, yıl sonundan evvel rekor kıran yeni tepelere ulaşmıştı.

Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) üzere önde gelen kripto para ünitelerinin yanı sıra Bitcoin için en son haberleri, tahlilleri ve uzman fiyat iddialarını Teknolojioku sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.