Kripto para piyasası, son 24 saat içinde 50 milyar dolarlık giriş gördü!

0 5

Geçen haftanın birçoklarını kırmızıda geçirdikten sonra, kripto piyasası 5 Temmuz’da yeşile döndü ve fiyatının kısa bir mühlet için kritik 20.000 $ düzeyinin üzerine çıkan amiral gemisi kripto para ünitesi Bitcoin ( BTC ) tarafından desteklendi.

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde 50 milyar dolarlık giriş gördü!

CoinMarketCap bilgilerine nazaran, kripto piyasası bedeli son 24 saatte 864 milyar dolardan 914 milyar dolara yükseldi, bu da o vakit içinde 50 milyar dolarlık bir girişin girdiği manasına geliyor.

Küresel piyasa bedeli tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Hareket, son 24 saatte 58.94 milyar dolar olan toplam kripto piyasası hacmi ile son güne nazaran %5.78’lik bir artışı yansıtıyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde Bağımsızlık Günü’nün kutlanması ve dünyanın öteki yerlerindeki öteki ulusal bayramlar, bir dizi klâsik yatırım piyasasının kapanmasına neden oldu. Lakin buna karşın, kripto para yatırımcıları kripto cüzdanlarına erişmeye ve Bitcoin ile birinci 100 dijital varlığın birçoklarını satın almaya devam etti.

Bitcoin, kripto piyasası hareketlerine öncülük ediyor

Bir varlık uzun vadeli ve şiddetli bir düşüşe saplandığında, bireylerin grafikleri incelemesi, farklı göstergeleri tahlil etmesi ve varlığın ne vakit tabana ulaşacağını varsayım etmek gayesiyle denetim listelerinden çıkması standart bir uygulamadır.

Bitcoin kelam konusu olduğunda, artık bu çeşit çok sayıda faaliyet var ve geçmişte tam olarak bu gelişmeyi öngören teknik göstergeler var. Şu anda, Bitcoin fiyatı, yayınlandığı sırada evvelki haftaya nazaran %3,79 düşmesine karşın, son 24 saatte %3,19 artışla 19.984 $ düzeyinde süreç görüyor.

Bitcoin 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Özellikle, Bitcoin toplam 385 milyar dolarlık bir pazara sahip ve son gün piyasa pahasına tek başına 20 milyar dolarlık bir giriş gördü.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.