K-Pop dinleyicileri delirdi! Stray Kids ile konuşma fırsatı!

0 5

Metaverse cihanda bir çok şey artık mümkün. Gelecekte dilediğiniz beşerler dilediğiniz yerde konuşma fırsatına sahip olacaksınız. Olduğunuz yerde basitçe bir gözlük takarak istediğiniz yere seyahat edebilecek ve istediğiniz beşerle vakit geçirebileceksiniz. Bu da beraberinde bir çok fırsat getirecek. Bu fırsatlardan birini artık tanınan müzik dinleme uygulaması Spotify sunuyor. Spotify tarafından sunulan yeni hizmetle en tanınan kümelerden olan Stray Kids ile etkileşime geçme fırsatınız olacak.

Metaverse cihanına giriş yapan Spotify bu kapsamda bilinirliğini duyurmak için bir unsur imza atıyor. Spotify Island isimli hizmet bir çok etkinliğie konut sahipliği yapacak. Bu etkinliklerden birincisi de K-Pop yıldızlarını içerecek. Bu kapsamda K-Pop dinleyicileri en sevdikleri müzikçiler ile etkileşime geçme fırsatına erişecek.

K-Pop dinleyicileri delirdi! Stray Kids ile konuşma fırsatı!

Spotify, özel oyun içi sanal eserlerin sanatkarlara hayranlarla ilişki kurma talihi ve para kazanma yolu vereceğini de bildirdi. Spotify Adası’ndaki ana vazifeler sanatkarlarla takılmak, vazifeleri tamamlamak ve “özel içeriğe” erişmek. Şirket, kullanıcıların yol boyunca bulması için sanal dünyayı Paskalya yumurtalarıyla doldurduğunu söylüyor.

Spotify, birinci “temalı deneyiminin” birkaç hafta içinde piyasaya çıkacağını söyledi. K-Pop’a bir selam olan K-Park, kullanıcılara Stray Kids ve SUNMI sanatkarlarıyla etkileşim kurma yeteneği verecek. Meta bilgi deposu bir kavram olarak yeni başladığı için, ilerde çok daha heyecanlı etkinlikler gerçekleştirilecek. SUNMI’nin eserleri bugün satışa çıkacak ve Stray Kids eserleri yakında çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.